Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Graficafe - Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? ...

Konu Kapatılmıştır
fiend isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fiend

Fotoğrafçı / Adana

Alt 10-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar oncelikle. Yeni uyelerdenim.

[COLOR="Red"] BU KONUYU 5 DK.NIZI AYIRIP OKURSANIZ İYİ OLURBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?[/COLOR]

Grafik ve Bitmap tabanli programlari uzun yıillardir hobi amacli kullaniyordum. Tabi hobi hobi derken uzmanlasmisim zamanla. Simdi ise 2 aydir grafikerlik yapma gayreti icindeyim. En onemlisi matbaada olmam. Bu benim tercihimdir. Neden derseniz gecenlerde buyuk bir firmanin bir isi geldi.

...ve o firmanin grafikeride tasarimi yapip bize geldi. Tabi bu arkadas o koca firmanin GRAFİKER i. Kendiside 2 senedir bu isi yapiyor ben daha 2 ay olduBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Her neyse konu geldi geldi programlara. Cocuk biraz takıldı yanımızda, sonra konu programlara geldi. Iste bilirsiniz Flash. FH.PS.CRD. E bende yıllardır icindeyim programların. Ozellikle PS ve Flashi cok severim, onlarda beni tabiBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Cocuk basladi artist artist konusmaya. Ben tabi hic istifimi bozmuyorum. Dedim ki bana yaptigin bir web sitesini gosterir misin? Ama hic bir sekilde bit tavir takinmadim takinmamda. Fakat kendisi tribe girdi her nedenseBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Bir baktim siteye icimden kahkahalar atiyorum ama tabi ovdum. Hm evt guzel tasarim ellerine saglik. Hic bir entegrasyon yok. Tabi full flash siteden bahsediyorum. Sonra bu arkadas artist artis dedi ki: eeeeeeeee sende goster ne yaptinBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Tabi dedim tebessum ederek. Siteyi yazdim. Altinda imzam da var tabi:P Cocuk gorunce olayi sitede yogun script savaslarini, saygi durusuna gectiBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Bu konuyuda gectim. Benim icin su anda en onemli olan konuya geldi.

Isin matbaa kismi. Yani montaj baskıya hazırlık asamasi falan. Tabi bizim Cafer usta muhabbeti duymus. Beni yerimden kaldirdi. Bu arada montaji ben yapiyorum ve filme gonderiyorum ve tekimBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Ama cok sukur ustalar sayesinde matbaayi 1 seneye kadar yiyip yutacam ins. hayırlısı ile.

Cafer usta beni kaldirdiktan sonra cocuga dedi ki gel buraya gec bilgisayarin basina montaja basliyoruz. Tabi cocuk ne anlar montajdan, varaktan, laktan, kısmiiiii laktanBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Arkadaslar normalde 1 saatte biticek bir montaj isi, yaklasik olarak 5,5 saat surdu. Inanin bu kadar surduBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Cocuk artik aglayacak.

Bu arakadasin konudan cikardigi guzel bir ders var. Hele hele benim orada hem tasarim yapip hem montaj yaptigimi ve bu isi 2 aydir yaptigimi ogrenince, bana dondu ve dedi ki:

- Kardes, ustad sensin. Eyvallah dedi ve gitti.

Butun ustalara ve butun herkese sevgiler, saygilar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
afferim diyelim bari Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

fiend

Fotoğrafçı / Adana

Alt 10-01-2008 #3
Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?)

Ya uzuldum cocugun oyle boynu bukuk gittigine. Birde cocuga o bes bucuk saat icinde yardimci oldum. Enteresan olan yani cocuga Freehand ogretecektim neredeyseBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?
loyal1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loyal1986

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2008 #4
buradan bir anlam çıkaracak olursak konu
için söylüyorum :
Yüksek Tepelerde kuşa ve yılana rastlanır
Kuş uçarak yılan sürünerek gelmiştir
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2008 #5
buradan bir anlam çıkaracak olursak konu
için söylüyorum :
Yüksek Tepelerde kuşa ve yılana rastlanır
Kuş uçarak yılan sürünerek gelmiştir
çok güzel yorum Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

fiend

Fotoğrafçı / Adana

Alt 10-01-2008 #6
Vala bilmiyorum artik surunerek mi ucarak mi gidiyoruz. Ama maasim iyi degil simdilik yawsBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Gerci ajanstan istediler guzel de maas onerdiler ama asla gitmemBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Calistigim matbaa bir ÜNİVERSİTE benim icinBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2008 #7
aferin sana Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? ne diyim $imdi O Çocuk Kendini Orda Sana Övmüş Sende Burda Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Yaptıklarını Değil Yamadıklarını Konu Yap Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Neyse Bende Cafer usta Gibi Senin 2 Aylık Tecrübene Veriyim Bunu Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

fiend

Fotoğrafçı / Adana

Alt 10-01-2008 #8
aferin sana Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? ne diyim $imdi O Çocuk Kendini Orda Sana Övmüş Sende Burda Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Yaptıklarını Değil Yamadıklarını Konu Yap Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Neyse Bende Cafer usta Gibi Senin 2 Aylık Tecrübene Veriyim Bunu Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Ama bunu anlatmaktaki amacim baska. Disarida hele hele ajansalrda grafikerim diye gecinen akadaslar bi okusun diye yazmistim. Yakında tasarımlarımı buradan paylasıcam, fikirlerinizi ve elestrilerinizi cok merek ediyorum dogrusu simdidenBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Bu arada ben fotograf tabanliyimBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem? Yani 10 yıllık bir fotografcilik gecmisim var.
Portfolyo sitemi hazirliyorum. Bittikten sonra sitenin linkinide vericem.

Bu arada cok konusmayi hic sevmem.
Birde o arkadas cok onemli birseyi unutmustu ben gormustum ne unuttugunu ama, o an uyarmak istemedim. Olan oldu zaten binlerce baskidan sonraBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

HAYAT İŞTE.
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2008 #9
allah için çok konuşmayı sevmiyorsun birde sevsen ne yapardık acaba Bana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

fiend

Fotoğrafçı / Adana

Alt 10-01-2008 #10
TIPBana grafikerin tanımını yapabilir misiniz rica etsem?

Maksimimum karakter.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
bana, grafikerin, tanmn, yapabilir, misiniz, rica, etsem