Bana kızmadan bir cevap verin :)

İllüstrasyon Çalışmaları - Bana kızmadan bir cevap verin :) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba forumda gezindim ama denk gelemedim böyle bişeye.dogru yere yazdıgımdan bile emin değilim... ben grafik tasarımı ve illustrasyon öğrenmek istiyorum... fakat resime el ile çizim olarak pek ...

fantaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fantaa

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 13-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba forumda gezindim ama denk gelemedim böyle bişeye.dogru yere yazdıgımdan bile emin değilim...
ben grafik tasarımı ve illustrasyon öğrenmek istiyorum...
fakat resime el ile çizim olarak pek yeteneğim yok...
nereden nasıl başlamam gerektiği hakkında da bir fikrim yok...daha yaşım küçük ve yol gösterecek bir kaç abi istiyorum sadece...Şurdan başla şunu yap bunu yap şöyle yap böyle yap diyecek bir kaç abi yahut abla Bana kızmadan bir cevap verin :)
cevaplarınızı beklıyorum. lütfen bana yardım edin inanıyorum hissediyorum bu benim istediğim şey Bana kızmadan bir cevap verin :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

holy84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

holy84

Grafiker / İzmir

Alt 14-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İleride bu işi meslek olarak yapmak istiyorsan öncelikle fazlasıyla meraklı ve takipçi olman gerekli. Grafik tasarım anlamında neler yapılıyor, ne tür yenilikler oluyor bunları takip etmen ve bilmen gerekli. Sana tavsiyem öncelikle Grafik tasarım için kullanacağın programları tam anlamıyla öğrenmen. Tabi bu yeterli değil bu işin birde baskı hazırlık işi var. Bunlarla ilgili her türlü eğitim ve dokümana nette yapacağın kısa araştırmalardan sonra erişebilirsin. Tasarım yönünü geliştirmek için yapılmış olan çalışmaların aynılarını yapmaya çalış. Bunu tekrarladığın sürece sende göreceksin zamanla kendinden birşeyler katmaya başlayacaksın. Ama çok araştır, iyi öğren.
Bu mesajdan alıntı yap
fantaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fantaa

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 15-08-2014 #3
teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...dediklerinizi mutlaka yapmaya çalışacağım.
onun dısında hangi programlardan nasıl faydalanmam nasıl başlamam gerekli bilmiyorum.
ama bununla da ilgili cevap yazan arkadaşlar olursa sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap