Bana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Bana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli - Türkiye Geneli ...

Bana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli - Türkiye Geneli
LightYourFire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LightYourFire

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli

Program/Seviye: Illustrator
Photoshop
ileri seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Logo, banner, afiş, ve s. tasarımlarda profosyönel yapıyorum.

İşle ilgili açıklama: İyi günler, benim mezun olmam için 40 günlük staj yapmam gerekiyor yalnız ben yurtdışında olduğum için bana kaşe belge sorunu yaşatmayan stajımı onaylayacak bir şirket ve ya yasal kurum gerekli. Tabi freelance olarak çalışa bilirim. Deneme amaçlı 20 günlük de yapa bilirim. Teşekkürler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Bana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli - Türkiye GeneliBana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli - Türkiye GeneliBana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli - Türkiye GeneliBana staj yapmam için freelance çalışa bileceğim bir kurum gerekli - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

LightYourFire

Alt 30-11-2015 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap

LightYourFire

guncel