bana tavsiye edebilceğiniz KURS?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - bana tavsiye edebilceğiniz KURS? Sponsorlu Bağlantılar photoshop ve freehand öğrenmek istiyorum corel biliyorum matbacıyım fakat kendimi geliştirmek istiorum tek menü diel böle bana resimlerde nasıl oynayabilceğimizi gibi nasıl tasarıma yardım edebilceğimi gösteren bi kurs ...

vmprllkitty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vmprllkitty(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop ve freehand öğrenmek istiyorum corel biliyorum matbacıyım fakat kendimi geliştirmek istiorum tek menü diel böle bana resimlerde nasıl oynayabilceğimizi gibi nasıl tasarıma yardım edebilceğimi gösteren bi kurs arıorum yardım istiyorum???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 30-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ankarada otursaydınız Vektörel *** i tercih edin derdim ama İstanbul daysanız *** ** a gidin derim.
Bu mesajdan alıntı yap
Erayy001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erayy001

Webmaster / İstanbul

Alt 17-05-2008 #3
Alanında uzman Kadrosuyla 0 Dan Alıp güzel bir eğitimle 7 Sertifika veren ****'ı Tercih Edin Derim.Fiyatları Biraz El Yaksada Öğrenmek İsteyenin Gözünde Birşey Değil.Şahsen Ben 1 Hafta Sonra Mezun Olacağım Aldığım Bilgilerden Memnunum Açıkçası..

Eğerki Gidersen ;

Haftaİçi Hergün 9:00 - 13:00 Grubuna Git..
Hafta Sonu Grubu 2 günle Sınırlıdır.2Gün Öğreniosun 5 Gün Boştasın o 5 Günde 2 Gün Öğrendiğini unutuyosun ister istemez.

Hafta İçi HerGün 9:00 - 13:00 Grubu = 5 Ay
hafta İçi Öğlen ve Akşam saati Grubu = 6 Ay
Hafta Sonu Grubu = 10 Ay Sürmektedir...
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 17-05-2008 #4
arkdaşım istanbuldaysan ***a gitmeni tavsiye etmem fiatları el yakıyor bu iş senn hayal gucune ve kendini geliştirmene kalmış bir şey *** çok pahalı çok gusel egtim veriodur die gitmenn bir anlmaıo yok eger kötü bir kurs bile olsun sana kalmış bişey mucizeler yaratbilrsin zten coreli freehandı biliosun sadece photoshop kalmış oda çok kolay zten eger uygun görürsen k.köyde bir çok egitim yeri var bende gidiorum şu anda ************* adresine tıkla araştır bi istersen
Bu mesajdan alıntı yap
sivaneli53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sivaneli53

Webmaster / İstanbul

En Güzel Tavsiye

Alt 14-12-2009 #5
** dersen ben açıkçası elimdeki parayı kapıdaki güzenlik görevlisinin maaşı, Beni karşılayan kişinin maaşı, Çaycının maaşı olarak (Gerisini sen getir) vermek istemem. Ben şahsen eğitime para vermek isterim googleda arama yapmanı tavsiye ederim yeterli olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-12-2009 #6
konu tasindi. Lutfen bir daha ki sefere konuyu nereye actiginiza dikkat edin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alman(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-12-2009 #7
*** gitmede (başıma geldi ordan biliyorum) diğerleri hakkında yorumda bulanamayacağım malesef üzgünüm...

kurslar hakkında tavsiye istedin ama sana gitmemen gereken kursu yazdım kusura bakma ... bana tavsiye edebilceğiniz KURS?)

ama bi yandan da zararın nerseinden dönsen kardır... Bilgin olsun istedim... bana tavsiye edebilceğiniz KURS?
Bu mesajdan alıntı yap
AhmetKUL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AhmetKUL

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2010 #8
bende ***ogrencısıyım ama cokta memnun oldugumu soylıyemem kımseyle yuzgoz olmıcan ben 1 kere etud ıstedım hala verecekler ama su varkı en ıyısı gene*** en eskısı cunku ama bekledıgınn 2altını alırsın
Bu mesajdan alıntı yap
thememg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thememg

Matbaacı / Burdur

Alt 22-06-2012 #9
Grafikerler.net forum içinde araştırmanda fayda olduğunu düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
thememg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thememg

Matbaacı / Burdur

Alt 10-07-2012 #10
Grafikerler.net forum içinde araştırmanda fayda olduğunu düşünüyorum. öğretme garantisi var hani acaba zamanımın karşılığını alabilirmiyim diye tereddütteysen bu içini rahatlatabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bana, edebilceğiniz, kurs, tavsiye