baner yapmakta yardım gerekıyor üstadlarım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - baner yapmakta yardım gerekıyor üstadlarım Sponsorlu Bağlantılar ustadlarım bana 955*150 genıslıgınde degısık renklerın canlı kullanıldıgı bır baner lazım. banerı bır okulun sıtesı ıcın kullanıcam. oyuzden baner sol tarafında daıresel olarak ayrılmıs bır bolumde ataturk resımlerını ...

serdar1406 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdar1406

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 30-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ustadlarım bana 955*150 genıslıgınde degısık renklerın canlı kullanıldıgı bır baner lazım. banerı bır okulun sıtesı ıcın kullanıcam. oyuzden baner sol tarafında daıresel olarak ayrılmıs bır bolumde ataturk resımlerını degıstırerek getırmeyı dusunuyorum. sag tarafında ıse 3 5 tane degısık ogrencı resmı getırecem. ortasındada okulun adı veya daha yaratıcı bır fıkrınız varsa onunla bırlıkte okulun adını getırebılırım. benım ufkum sınırlı oldugundan cok bır secenek cıkmıyor. bana yardımcı olabılırsenız cok memmnun olurum.
bırde bu konuyu acmadan arkadasların actıkları konulara bıraz bakındım ve bır resım buldum.
bu resımdekı bayanı bır ogrencı resmıyle degıstırıp arka plandada okulun resmını koyarak bırseyler yapabılecegımı dusundum fakat bunuda yapmayı bılmıyorum. bu konuda da fıkır ve yardımlarınızı beklıyorum.
Tabi butun bunları nasıl yapacagımla ılgılı detaylı bır anlatım gerekıyor. bunu sıze yaptırmak gıbı bır nıyetım yok. yanlıs anlasılmak ıstemem.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serdar1406 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdar1406

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 07-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya kımse yardım etmıycek mı arkadaslar?
Bu mesajdan alıntı yap