Banner Çalışması

Logo Tasarımları - Banner Çalışması ...

Banner Çalışması

Banner Çalışması

Alt 03-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Banner Çalışması

o guzel yorumlarınızı esırgemezsenız sevınırım. Banner Çalışması

Banner ÇalışmasıBanner ÇalışmasıBanner Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 03-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok hoş gözüküo valla renkler falan dikkat çekebilcek bir tasarım ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-01-2008 #3
guzel yorumun ıcın tesekkur ederım arkadasım. beğenmene sevındım. Banner Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 04-01-2008 #4
sol üstteki solgunluk dikkatimi çekti orası dışında herşey yerinde olmuş
başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-01-2008 #5
saolasın. dediğin gibi orayı bıraz soldurduk. Banner Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
sertmen23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertmen23

Hiç Biri / Elazığ

Alt 04-01-2008 #6
güzel yapmışsın ama şahsi görüşüm fazla efek uygulamışsın
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2008 #7
güzel olmus fazla efekt uygulayıp uygulaman önemlı deıl fakat geçiişlerde biraz daha az kullan böyle ondan ona geçtiği belli olmasın opacity değilde gradient Banner Çalışması kullan
Bu mesajdan alıntı yap
moonlight34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonlight34(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-01-2008 #8
banner'daki imla hatasını düzelteyim:
'bakıpta' değil 'bakıp da' yazman gerekli. Virgülden sonra da bir tık boşluk bırakmalısın, aslında virgülü hiç koymamalısın.

ilk " işareti de hatalı. Kuyruklarının aynı yöne bakması gerekli.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 04-01-2008 #9
Evet herkes biliyorki photoshop un gücünün sınırı yok ! . Bir sürü efekt ve bir sürü style lar mevcut üstüne üstlük durum böyle iken filter ları ve eklenti filterlarınında ucu bucağı yok !. Ancak her ne olursa olsun elimizde materyal çok diye çalışmayı boğmak yanlıştır. Sadelik her zaman grafiği ve tasarımı sizin hitap ettiğiniz kitlenin aklında kalıcı olmasını sağlarr. Durum böyle iken bir reklamcı yada bir ajans şirketinin halka hitap ederken ilk amacı bence . Akılda kalıcı görsel hazırlamasıdır. Ondan sonra zaten gerekli olan iş disiplini ve uyumluluk sağlandıkdan sonra hatasız işler ve son derece memnun müşteriler kazanmış olursunuz. Bunları size neden anlatıyorum iyişallah ileride sizde bir şirket sahibi olur ve çalıştığınız veya çalıştırdığınız kişileri yönlendirirsiniz.

Sitemiz grafikerler.net GRAFİK TASARIM alanında ifade etmek isteyenlerde temel tasarım bilinci oluştumak amacıyla kurulmuş bir forum sitesidir. Amacımız bugün baskı teknikleri ile kolaylaşan ve bir anda artan, gittikçede artan bir şekilde bilboard ve tabelalardaki, görsel kirlenmenin önüne geçebilecek, bu alanda eğitime ihtiyaç duyan binlerce genç insanda tasarım bilinci oluşturmaktır.
Sitemizin çalışma sistemi: Sanatsal-Teknik ağırlıklı konularda izleyicilere ihtiyaç duydukları derslerin verilmesi ve yayınladıkları çalışmalardaki anında yönlendirmelerle çevre estetiğinin sağlanmaya çalışılması, eleştirilerle daha estetik çalışmalara yönlendirilmeleridir. Teknik konu kategorilerimizdeki derslerimizle izleyicilerin sorunları giderilmeye çalışılmaktadır.

Ayrıca Sayın moonlight34 ün dediği imla hatalarına lütfen dikkat ediniz.

Sayın Gökhan TEKİN siz bu kadar uzun ve geniş bir şekilde yazmışsınız ama ben bunu bir hobi olarak yapıyorum da diyebilirsiniz. Olsun siz yinede burada yazılanları okuyun hobi bile olsa temeliniz sağlam olsun..
Ve son o olarak cahit hocam aklıma geldi teşekkür ederim kendisine =).

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-01-2008 #10
saolun dostlarım, moonlight34 ımla hatasını soyledığın ıcın tesekkur ederım. Banner Çalışması
Gokhan abı bu guzel anlatımın ıcın sanada tesekkur edıyorum. Banner Çalışması
onerılerınızı dıkkate alacağım. Banner Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
banner