Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;)

Flash - Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;) Sponsorlu Bağlantılar Yeni bir Flash Manşet (banner changer ) yaptım.Siz degerli arkadaşlarımla Paylaşmak istedim.İndiremeyen arkadaşlarda fikirlerini sunarlarsa sevinirim. Ebatları 500px*300px Demo İçin Buraya Tıklayınız...... İndirmek için Tıklayınız.... Herkeze Kolay Gelsin....

gsalper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gsalper

Webmaster / İzmir

Alt 14-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir Flash Manşet (banner changer ) yaptım.Siz degerli arkadaşlarımla Paylaşmak istedim.İndiremeyen arkadaşlarda fikirlerini sunarlarsa sevinirim.
Ebatları 500px*300px
Demo İçin BurayaTıklayınız......
İndirmek için Tıklayınız....
Herkeze Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

satocu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

satocu

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sayfalar acilirken her zaman yukleme yapiyo hos olmuyo ama tablo guzel emegine saglik...
Bu mesajdan alıntı yap

gsalper

Webmaster / İzmir

Alt 17-07-2009 #3
Yorum İçin Teşekkürler Dİkkate Alıcam bir sonraki VersiyondaBanner Changer [Manşet as3] Paylaşım;)
Bu mesajdan alıntı yap
dreadful44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreadful44(25)

Öğrenci (Diğer) / Malatya

Alt 18-07-2009 #4
evet. gerçekten büyük emek verilmiş nadide bir çalışma. "satocu" arkadaşımızın dediği gibi. her başlıkta yükleme yapmazsa daha güzel olabilir. birde sayıların olduğu kısım biraz daha göze çarpıcı olabilirse iyi olabilir. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 18-07-2009 #5
çalışmalar gerçekten güzel olmıuş ellerine emeğine sağlık
paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

gsalper

Webmaster / İzmir

Alt 21-07-2009 #6
Yorumlarınz ışıgında v3 calışmalarıma başladım arkaşlar.Çalışmamı bitirdikten Sonra konuyu güncelleyiceğim iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
satocu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

satocu

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 22-07-2009 #7
sáyfa viruslu bende sayfada virus buldu arkadaslar ona gore dikkat edin .....
Bu mesajdan alıntı yap

gsalper

Webmaster / İzmir

Alt 22-07-2009 #8
allah allah hemen bakıyorum :S
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2009 #9
Banner'ınızın kenarları oval olursa daha hoş olacaktır. Yani ben oval kenarları her zaman beğenmişimdir. Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;) Bir şey farkettim de şerit tamamen kaybolmuyor azıcık aşağı iner gibi yapıp yukarı çıkıveriyor. Tamamen kaybolsa daha hoş olur. Şeritin acelesi var gibi. Daha sakin olabilir. Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;) Bir de şu numaraların arkasındaki beyaz kutucuklar oval olabilir. Ya da yuvarlak. Kare hoş olmamış.

Kolay gelsin. Emeğinize sağlık. Bütün çalışma olarak güzel. Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;)
Bu mesajdan alıntı yap

gsalper

Webmaster / İzmir

Alt 22-07-2009 #10
bilgisayarıma iframe virüsü bulaşmış ftp ye girince orayıda sarmış şimdi düzelttim buyrun bakabilirsiniz.

Banner'ınızın kenarları oval olursa daha hoş olacaktır. Yani ben oval kenarları her zaman beğenmişimdir. Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;) Bir şey farkettim de şerit tamamen kaybolmuyor azıcık aşağı iner gibi yapıp yukarı çıkıveriyor. Tamamen kaybolsa daha hoş olur. Şeritin acelesi var gibi. Daha sakin olabilir. Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;) Bir de şu numaraların arkasındaki beyaz kutucuklar oval olabilir. Ya da yuvarlak. Kare hoş olmamış.

Kolay gelsin. Emeğinize sağlık. Bütün çalışma olarak güzel. Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;)
teşekkür ederim şimdi bunun bir yenisine başladım bir ara bitireceğim dediklerini kesinlikle dikkate alacağım Banner Changer [Manşet as3] Paylaşım;)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları