Banner İşi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Banner İşi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Banner İşi Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: İllustrator Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Selamlar arkadaşlar. ...

ucankarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucankarga

Webmaster / İstanbul

Alt 05-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Banner İşi

Program/Seviye: İllustrator

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Selamlar arkadaşlar. Sitemize üst bölüme banner yaptırılıcaktır. 940*221 ölçülerinde. örnek çalışmaları göstercem fakat resim yüklüyemiyorum. Msn üzerinden örnek çalışmalar yüklenecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Banner İşi - Türkiye Geneli - Banner İşi - Türkiye Geneli ya da Banner İşi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Banner İşi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Banner İşi - Türkiye Geneli | Banner İşi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tuçuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuçuu

Grafiker / Balıkesir

Alt 07-03-2011 #3
verdiğiniz işle ilgileniyorum msnden ekledim irtibata geçersek memnun olurum.
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 07-03-2011 #4
*********, eklerseniz görüşelim.
portfolyo ve referanslarımız için: www.hellomono.com
ucankarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucankarga

Webmaster / İstanbul

Alt 08-03-2011 #5
İlgi.İçin.teşekkürler.Konu.kapatılabilir.İş.yapıld ı...