Banner Tasarım Şikayeti

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Banner Tasarım Şikayeti Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Öncelikle konunun yanlış yerde olduğu muhtemel. Fakat hangi bölüme yazayım diye bulamadım. Ben bir siteye logo ve banner tasarımı yaptım. Şuan kullanılıyor. Fakat ben şuan o tasarımları ...

Banner Tasarım Şikayeti
Golge-2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Golge-2

Grafiker / Elazığ

Banner Tasarım Şikayeti

Alt 08-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Öncelikle konunun yanlış yerde olduğu muhtemel. Fakat hangi bölüme yazayım diye bulamadım.

Ben bir siteye logo ve banner tasarımı yaptım. Şuan kullanılıyor. Fakat ben şuan o tasarımları kullanmalarını istemiyorum. Ama sitelerinden kaldırmıyorlar. Bu tasarımlar bana aitken ordan kaldırabilme olasılığı varmı. Yani şikayet edebilmemiz ve kaldırtabilmemiz mümkünmü :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 08-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
telif hakkını aldınmı

Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2010 #3
parayla mı yaptınız ?
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 08-06-2010 #4
çalındı mı siz mi verdiniz de şimdi kaldırmak istiyorsunuz.?
Bu mesajdan alıntı yap

Golge-2

Grafiker / Elazığ

Alt 09-06-2010 #5
Telif Hakkı yok. Çalınmadı. Zamanında yapmıştım ama şimdi kaldırılmasını istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 09-06-2010 #6
Telif Hakkı yok. Çalınmadı. Zamanında yapmıştım ama şimdi kaldırılmasını istiyorum.
Telif hakkı olmayan ve sizin yaptığınıza dair kağıt üzerinde noter tarafından tescilli olmayan Logotype, Amblem veya bir tasarımda hiç bir hak iddia edemessiniz. Bu T.C. kanunlarınca kesin karardır.
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Dosya18
Alt 09-06-2010 #7
Telif hakkı olmayan ve sizin yaptığınıza dair kağıt üzerinde noter tarafından tescilli olmayan Logotype, Amblem veya bir tasarımda hiç bir hak iddia edemessiniz. Bu T.C. kanunlarınca kesin karardır.
bende onu diyecektim ... :wink::smile::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

Golge-2

Grafiker / Elazığ

Alt 09-06-2010 #8
Noktayı koydunuz teşekkür ederim. Sağlık olsun ne diyelim.Tekrar teşekkür ederim ilginiz için
Bu mesajdan alıntı yap