banner ve logo yapacak arkadaş aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - banner ve logo yapacak arkadaş aranıyor - Türkiye Geneli ...

unutmaya1kala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unutmaya1kala

Grafiker / Kocaeli

Alt 03-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

banner ve logo yapacak arkadaş aranıyor

Program/Seviye: Photoshop bilğisi olması yeterli

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: selam arkadaşlar ücret karşılıgında yeni actıgım siteme logo Banner yaptırmak istiyorum uygun olan arkadaşlarımın aşağıdaki iletişim bilgisinden benimle irtibata geçmelerini rica ederim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

banner ve logo yapacak arkadaş aranıyor - Türkiye Genelibanner ve logo yapacak arkadaş aranıyor - Türkiye Genelibanner ve logo yapacak arkadaş aranıyor - Türkiye Genelibanner ve logo yapacak arkadaş aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

unutmaya1kala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unutmaya1kala

Grafiker / Kocaeli

Alt 03-07-2013 #3
arkadaşlar iş yaptırılmışdır ilginize teşşekür ederim
ismldrnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismldrnn

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2013 #4
ben yapabilirim
izel dut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izel dut

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2014 #5
Size yardmcı olablrm
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 22-01-2014 #6
arkadaşlar iş yaptırılmışdır ilginize teşşekür ederim
İş sonuçlarını bildirmek için yazı alanınızın kenarında bildir butonu bulunmakta. Eğer ilanın sonuçlandığını yönetime bildirmezseniz, 03-07-2013 tarihinde açtığınız konu bu şekilde tesadüfen kaldırılır. Lütfen konunuza sahip çıkınız.

ben yapabilirim
Size yardmcı olablrm
İş ilanlarına verilen telefon veya mail adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Forum içinden iletişim kurduğunuzu belirten ufacık bir ibare yeterli olacaktır. Misal '' mail gönderilmiştir vb..''