Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Banner yaptırmak istiyorum Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: merhabalar bir proje ...

ares86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ares86

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 03-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Banner yaptırmak istiyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: merhabalar bir proje için banner yaptırmak istiyorum konu olarakta bir kulaklık olacak ve bu kulaklık mause imleci ile hareket ederek arkasındaki müzik parçalarını falan açacak ya da başka bi müzik sitesine bizi aktaracak. evet bu konuda proje teklifi ve fiyatlarınızı bekliyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli - Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli ya da Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli | Banner yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

ares86

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 15-05-2011 #3
Banner yaptırmak istiyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Banner dersteki projem için yapılacak.Konu ise şöyle.Elektirkli bir diş fırçası banner daki diş üzerinde bulunan diş plak/tartalarını parçalayarak temizleyecek ve altında bir kod yazacak.Elektirikli diş fırçası fare imleci bannera gelince aktifleşecek ve bununla hareket ettirilecek.fare bannere gitmemiş halde ise slogan ( oral-b plaksavar ile hediyeni kap-slogab değişebilir) yazacak

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 17-05-2011 #4
sadece animasyon mantığıysa
flash
250 tl

Ama kazımadan sonra çıkacak kod her kullanıcı için değişecekse
çıkan bir kod bir daha çıkmayacaksa
kodu girenlerden iletişim bilgileri alınacaksa
php+sql+flash
750 tl
Bu mesajdan alıntı yap

ares86

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 17-05-2011 #5
sadece animasyon mantığıysa
flash
250 tl

Ama kazımadan sonra çıkacak kod her kullanıcı için değişecekse
çıkan bir kod bir daha çıkmayacaksa
kodu girenlerden iletişim bilgileri alınacaksa
php+sql+flash
750 tl
hayır dostum bu sadece banner reklamcılık dersi için bir final ödevi sadece bir brsrw da açılması yeterli hayata geçirilecek bişey deil ama söylediğin fiyat bir öğrenciyi aşar açıkçası :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap