Banner'de kullanmak için fonlara ihtiyacım var?

Psd Dosyaları - Banner'de kullanmak için fonlara ihtiyacım var? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar tam olarak ismini bilmiyorum fon dedim ama örnek olarak şöyle bir şey... Bunun gibi bannerlere koyacağım...Şehir olabilir çimen falan işte ne bilyim ağac gökkuşağı falan ......

ikikardeşler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikikardeşler

Öğrenci (Grafik) / Amasya

Alt 30-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar tam olarak ismini bilmiyorum fon dedim ama örnek olarak şöyle bir şey...

Bunun gibi bannerlere koyacağım...Şehir olabilir çimen falan işte ne bilyim ağac gökkuşağı falan ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jumba jookiba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jumba jookiba

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
naçizane önerim şudur ki , istediğin herhangi bir resmi alıp , o resmin istediğin kısmını crop ' layıp , bu elinde kalan kısmı photoshop ' ta treshold seçeneğini kullanarak böyle örnekteki gibi bir hale getirebilir ve kullanabilirsin . yani aynı örnekteki gibi birşey aramak yerine , al istediğin resmi onu değiştir kullan . umarım yardımcı olabilmişimdir .

selamlar !
Bu mesajdan alıntı yap
ikikardeşler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikikardeşler

Öğrenci (Grafik) / Amasya

Alt 30-06-2008 #3
Peki çok teşekkür ederim ama yani bunları arşiv halinde de bulabilirsem daha fazla işime yarayacaktır...Elinde olan varsa paylaşsın lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
PlanetWerbung isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PlanetWerbung

Grafiker / Yozgat

Alt 30-06-2008 #4
selamlar
bunlarin ismi Skyline Panorama
Bu mesajdan alıntı yap
mespilus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mespilus

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 20-11-2009 #5
Bence kendin yapsan daha sana has olur.. Banner'de kullanmak için fonlara ihtiyacım var?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bannerde, fonlara, icin, ihtiyacım, kullanmak, var