Banvajit tasarım yenises

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Banvajit tasarım yenises ...

Banvajit tasarım yenises
Coni55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Coni55

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Banvajit tasarım yenises

Alt 12-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Çalışma ekleyeceğiniz zaman iletişim bilgilerini kaldırınız!

Çalışmanıza gelince içeriği tasarım olan bir sektörün tanıtımında bu kadar çok karmaşanın, tipografi bozukluğunun renk cümbüşünün olduğu bir çalışmada amacınıza ulaşacağınızı sanmıyorum. Bu saydıklarımı şahsen tekrar gözden geçirmeniz lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Coni55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Coni55

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 12-02-2009 #3
Banvajit tasarım yenises peki saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2009 #4
Öncelikle elinize sağlık. İrem arkadaşımın yorumuna katılmakla beraber şunlarıda söylemek istiyorum. Arkaplanda kullandığınız Opacitysi düşük Yenises gazetesi bence o bölümde gereksiz. Arkaplanı götürmekle beraber kötü bir görünüm veriyor. Çalışmada her boşluklar doldurulmalı diye bir kaide yoktur. Çalışanızda her yerde bir logoya rastlamak mümkün. Ayrıca 4 renk çalışılacak bir işte bu renkleri seçmenizdeki amaç müşteri isteği olabilir diye düşünüyorum. Biraz daha özen göstererek çalışmanızı tavsiye ediyorum. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2009 #5
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:
Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) blur tool ile kaldırıp, Banvajit tasarım yenises butonu kullanarak tekrar yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
banvajit, tasarim, yenises