Banvit Çalışmam

Afiş Tasarımı - Banvit Çalışmam ...

Banvit Çalışmam
sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Banvit Çalışmam

Alt 29-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar aşağıdaki afişi bir projem için yapmıştım.Paylaşmak istedim

Banvit Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 30-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma güzel olmuş.ama web sitesini gösteren bir ok orda biraz fazlalık gibi duruyor...numara değil gerçek derken ne demek istediğini tam analayamadım...verdiğimiz adresten gerçekleri görebilirsiniz gibi bişey mi dediniz onu mu anlamam gerekiyor...birda arkadaşım banvitin ne markası olduğunu bilmeyen biri onun tavuk markası olduğunu nasıl anlayacak onun için bence uygun bi tavuk resmi ekleyebirsin hani şu kızarmış gibi olan reklamlarında görüyoruz ya işte onun gibi bişey ama çalışma güzel sadece bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor diye düşünüyorum ben...elinize ve düşünme gücünüze sağlık...Banvit Çalışmameace1:
Bu mesajdan alıntı yap
sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 30-03-2008 #3
çalışma güzel olmuş.ama web sitesini gösteren bir ok orda biraz fazlalık gibi duruyor...numara değil gerçek derken ne demek istediğini tam analayamadım...verdiğimiz adresten gerçekleri görebilirsiniz gibi bişey mi dediniz onu mu anlamam gerekiyor...birda arkadaşım banvitin ne markası olduğunu bilmeyen biri onun tavuk markası olduğunu nasıl anlayacak onun için bence uygun bi tavuk resmi ekleyebirsin hani şu kızarmış gibi olan reklamlarında görüyoruz ya işte onun gibi bişey ama çalışma güzel sadece bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor diye düşünüyorum ben...elinize ve düşünme gücünüze sağlık...Banvit Çalışmameace1:
arkadaşım teşekkür ederim yorumun için numara değil gerçek derken aslında dediğin gibi açıklama yapmama gerekirdi. Numara değil gerçek derken bu üründeki barkot numarasına bakarak o ürünle ilgili herşey hakkında bilgi sahibi olunuyor(üreticisi kim,hangi çiftlikte üretilmiş,saat kaçta öğrenilmiş gibi bilgiler).teşekkürler tekrardan yorum için.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-03-2008 #4
Afişte kullanılan markanın kurumsalına uygun bir çalışma değil. Gölgeler, renkler vb... Sloganlar anlam olarak tam oturmamış. Olmamış.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2008 #5
çalışmada çok gölge var,bence gölgeler göz yoruyor
Bu mesajdan alıntı yap
harun_asa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 30-03-2008 #6
Afişte kullanılan markanın kurumsalına uygun bir çalışma değil. Gölgeler, renkler vb... Sloganlar anlam olarak tam oturmamış. Olmamış.
Katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
cheeros isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cheeros

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 16-10-2010 #7
Renk uyumu berbat
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 16-10-2010 #8
o gölgeler ne öyle . sanki engebeli bir zemin üzerinde aşağı indikçe alçalan bir yamaçta duruyor Banvit Çalışmam en alt gölgelere maşallah cm lik uzaklıktan gidiyor.Logonun gölgesi çok vurgulu. Slogan çok kopuk. GİRİN, NE YE..... diye devam eden slogan ayrı diğeri ayrı gibi geliyor. İlk okuduğumda neyi gireyim diye bir soru geldi aklıma. Logoyu düşünmezsek geri kalan kısımda geçişli turuncu bir background, yeşil -beyaz yatay geçişli bir kutu ve üzerinde web adresi ki okuması güç ve klişeleşmiş barkod zımbırtısı. Numara değil gerçek en altta yazılsa daha iyi olur. Bu bir proje ise anlıyorum üstüne düşmemişsin. Daha iyi şeyler yapabileceğine inanıyorum. Corel ile yaptığını farzederek şu box tool dan vazgeç lütfen. Standart çizim kare üçgen beşgen daire gibi çizimler yardımcı çizimler onları birleştirerek bir işlem yapmalısın. diğer arkadaşın dediği gibi tavuk kullan.
Bu mesajdan alıntı yap
emar11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emar11(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2010 #9
gölgeler fazla kaçmış bence.
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2010 #10
gölgeleri kaldırmalısın