Bar kartvizit

Deneme Çalışmalar - Bar kartvizit ...

Bar kartvizit
carlito1914 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carlito1914

Hiç Biri / Ankara

Bar kartvizit

Alt 30-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bar kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamlar

Hos tasarim yine birkac onerim olacak. Az once bir kart orneginize daha bakmistim onda da ayni fontlari kullanmistiniz. Belki biraz fontlari degistirmek gerekir. Ikincisi sisenin uzerinde Vinkara yaziyor tam bilmedigimden soruyorum eger bu mekan o sarap markasi ile alakali bir yer degilse belki sisenin uzerindeki ismini silmek dogru olabilir.

Iyi gunler
Bu mesajdan alıntı yap
carlito1914 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carlito1914

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-11-2012 #3
Selamlar

Hos tasarim yine birkac onerim olacak. Az once bir kart orneginize daha bakmistim onda da ayni fontlari kullanmistiniz. Belki biraz fontlari degistirmek gerekir. Ikincisi sisenin uzerinde Vinkara yaziyor tam bilmedigimden soruyorum eger bu mekan o sarap markasi ile alakali bir yer degilse belki sisenin uzerindeki ismini silmek dogru olabilir.

Iyi gunler
herşey hayali deneme çalışması font isteğe göre değiştirilebilir yorum için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap