Baran Oto Kiralama Web Sitesi Çalışması

Web Tasarımı - Baran Oto Kiralama Web Sitesi Çalışması ...

N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 12-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo, sağ üst banner ve Ortadaki Araç olan bölüm Flash ile hareketlendirilmiştir. Orjinal çalışmayı 13 Ağustos 2009 tarihinde internette görebilirsiniz.

Saygılar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şık olmuş ne zamandır çalışmalarınızı göremiyoruz..
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #3
güzel paylaşım teşekkürler Baran Oto Kiralama Web Sitesi Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 12-08-2009 #4
Şık olmuş ne zamandır çalışmalarınızı göremiyoruz..
Baran Oto Kiralama Web Sitesi Çalışması Evet bir süre ara verdim. İnternete de pek giremedim Sınavlardan dolayı.
Şimdi tek tek ekliyorum çalışmaları.
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #5
Hemen yorumluyorum:

-Logo kısmında logonun arkaplanı sırıtmış. Eğer ki logo arkaplanını değiştirmek gibi bir gayret içine girmek istemiyorsanız ya da müşteri bunu istemiyorsa, o renge uygun bir renkle çalışmayı sonuna kadar götürmelisiniz. Benim gözüme battı açıkçası.

-Banner kısmı sayfa bütünlüğüne göre oldukça enine kısa olmuş. Daha enli olabilirdi.

-Kullandığınız fon tek başına hoş görünüyor, fakat üstüne koyduğunuz arabayla bir bütün oluşturmamış sanki.

-Menünüz çok sade ama buna yorum yapmayacağım çünkü ben de hep böyle kullanıyorum. Bir türlü bırakamadım bu alışkanlığı. Fakat o aradaki çizgilerde glow efekt var sanırım o olmasa daha sade olsa iyi olurdu.

Bu yorumlarımı dikkate alırsanız daha güzel olacaktır fakat yayına girecek dediğinize göre yorumlarım hükümlerini kaybedecektir.

Ne diyeyim emeğinize sağlık. Hayırlısı olsun. Baran Oto Kiralama Web Sitesi Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 12-08-2009 #6
Hemen yorumluyorum:

-Logo kısmında logonun arkaplanı sırıtmış. Eğer ki logo arkaplanını değiştirmek gibi bir gayret içine girmek istemiyorsanız ya da müşteri bunu istemiyorsa, o renge uygun bir renkle çalışmayı sonuna kadar götürmelisiniz. Benim gözüme battı açıkçası.

-Banner kısmı sayfa bütünlüğüne göre oldukça enine kısa olmuş. Daha enli olabilirdi.

-Kullandığınız fon tek başına hoş görünüyor, fakat üstüne koyduğunuz arabayla bir bütün oluşturmamış sanki.

-Menünüz çok sade ama buna yorum yapmayacağım çünkü ben de hep böyle kullanıyorum. Bir türlü bırakamadım bu alışkanlığı. Fakat o aradaki çizgilerde glow efekt var sanırım o olmasa daha sade olsa iyi olurdu.

Bu yorumlarımı dikkate alırsanız daha güzel olacaktır fakat yayına girecek dediğinize göre yorumlarım hükümlerini kaybedecektir.

Ne diyeyim emeğinize sağlık. Hayırlısı olsun. Baran Oto Kiralama Web Sitesi Çalışması

Söylediklerinizi dikkate alıp düzenlemeler yapıcam. Logo kısmında kısır kaldım beyazdan başka bişey logoyu göstermedi. Müşteri isteklerine göre çalıştığımız için bilirsiniz bazıları sizin isteklerinizi yapamıyorsunuz.

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #7
Söylediklerinizi dikkate alıp düzenlemeler yapıcam. Logo kısmında kısır kaldım beyazdan başka bişey logoyu göstermedi. Müşteri isteklerine göre çalıştığımız için bilirsiniz bazıları sizin isteklerinizi yapamıyorsunuz.

Teşekkürler.
Çok haklısınız. Rica ederim. Kolay gelsin. Onlar beğendiyseler ellemeyin zaten. Baran Oto Kiralama Web Sitesi Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap