bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı tasarımı

Ambalaj Tasarımı - bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Pet ya da kağıt bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı konusunda bir fikrim var.Pet bardağın üzerine baskı şansım olmadığından bunu etiket olarak hazırlayıp bardak üzerine yapıştırmayı düşünüyorum.Hayali ...

Alt 11-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pet ya da kağıt bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı konusunda bir fikrim var.Pet bardağın üzerine baskı şansım olmadığından bunu etiket olarak hazırlayıp bardak üzerine yapıştırmayı düşünüyorum.Hayali bir marka var kafamda ama bunu nasıl çizeceğimi bilemiyorum.Önereceğiniz bir proğram var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratiff

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk önce sektör analizi yapman gerekir, en yakın markete git her markanın 3'ü 1 arada paketlerinden 1 er tane al, nasıl tasarlamışlar ne gibi öğelere kullanmışlar incile, esinlenerek yap.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-09-2008 #3
hocam zaten günde 3 fincan içtiğim bişey kahve hemde meslek icabı üretim yerine kadar bilgim var.benim için önemli olan kafamdakileri kağıt üstünde görmek.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-09-2008 #4
Biz grafikerler, hayalerimizi yada baskalarını hayallerini çiziyoruz...Bunu yapabilmek içinde uzun bir egitim sürecinden geciyoruz. Emek, para ve zaman harciyoruz...
size prorgam isimi vermemiz sizin sorununuzu çözmez... Bu yüzden size, yardimci olması için bir grafikerle çalişiniz...bizim işimiz bu bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #5
Nüket HOTALI 'ya Aynen Katılıyor..... :S
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #6
Biz grafikerler, hayalerimizi yada baskalarını hayallerini çiziyoruz...Bunu yapabilmek içinde uzun bir egitim sürecinden geciyoruz. Emek, para ve zaman harciyoruz...
size prorgam isimi vermemiz sizin sorununuzu çözmez... Bu yüzden size, yardimci olması için bir grafikerle çalişiniz...bizim işimiz bu bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı tasarımı
doğru söze ne denir...(+1)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-09-2008 #7
"Bu söyledikleriniz evde kendi saçını kesmek gibi bişey berber dururken niye keserki bi insan "sorduğum soru buna benzedi.Benim neden aklıma gelmediki bir grafikere çizim yaptırmak ilahi ben...
Bu mesajdan alıntı yap
ertiryaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertiryaki(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #8
tasarımı yapan program değil hayeller ve yetenektir....
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #9
Illustratorde (eğer anladığım gibiyse) yapabilirsiniz. Dersler kısmında 3d Bardak Yapımı konusunu incelemenizi öneririm. Ayrıca arkadaşlara katılıyorum. Grafik tasarım bir hobi değil, meslektir bence...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ambalaji, ambalajı, arada, bardakta, kahve, tasarimi, tasarımı