barkod wizard

Corel Draw - barkod wizard Sponsorlu Bağlantılar corel draw 11 kullanıyorum. ama çok yeniyim. barkod oluşturamıyorum. corel'i yüklerken barkod wizard aktif hale getirmem gerekiyormuş ama 10 kere yüklememe karşı hiç bir değişiklik olmadı. elimde barkodu ...

barkod wizard

barkod wizard

Alt 28-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw 11 kullanıyorum. ama çok yeniyim. barkod oluşturamıyorum. corel'i yüklerken barkod wizard aktif hale getirmem gerekiyormuş ama 10 kere yüklememe karşı hiç bir değişiklik olmadı. elimde barkodu yapılmış etiketler var ama bu yüzden goremiyorum. acil yardım lütfen..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
EAN 13 bölümünü seçin
birde son rakamı yazmayın otomatik yazar kendisi eğer yazmıyorsa hatalı barkodtur.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-01-2008 #3
teşekkürler de, bu EAN 13 ün nerede olduğunu da söyleseydiniz daha iyi olurdu. dedim ya yeniyim barkod wizard
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2008 #4
Özür Dilerim Sorunuzu yanlış anlamışım ben barcode yapımını soruyorsunuz anlamıştım coreli yüklerken yapmanız gereken bir işlem barkod wizard
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-01-2008 #5
file da oyle bir yer yok. edit te var ( barkod wizard diye) ama o da tıklanmıyor. yani yüklü değil gibi. coreli full yükledim ama yine de olmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
benden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benden

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 04-04-2008 #6
merhaba arkadaşlar ;
- insert barcode seçeneğini corel kurulu iken nasıl aktif edebiliriz.
- barkod rengini nasıl değiltirebiliriz.
teşeşkkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
xl9009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xl9009

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2008 #7
edıt ınsert barkod seceneği tıklaman lazım. eğer aktif değilse tekrar yükleyip barkod wizard yükle.ayrıca site içinde barkod yükleme ve yapımıyla ilgili dokumanda var.site içinde ararsa bulursun.
Bu mesajdan alıntı yap
xl9009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xl9009

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2008 #8
yazmayı unuttum site arama yaparsan sen bulursun.corel yüklerken Utilities bölümünde işaretli olması lazım yoksa çalıştıramazsınız
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil yardim lutfen