barkot programı nerden bulabilirim

Ambalaj Tasarımı - barkot programı nerden bulabilirim Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar bir barkot işi geldi ama benim bu konuda bir fikrim yok. Bir kuaför müşterileri için kredi kartı şeklinde üzerinde logosu olan bir barkot tasarımı istiyormuş bu ...

baharres isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baharres

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar bir barkot işi geldi ama benim bu konuda bir fikrim yok. Bir kuaför müşterileri için kredi kartı şeklinde üzerinde logosu olan bir barkot tasarımı istiyormuş bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.
şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aysedeveci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysedeveci

Hiç Biri / Giresun

Alt 09-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel Draw da barkod oluşturabilirsin. Edit -> Insert Barcode seçeneğinden yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
mooorumm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mooorumm

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2011 #3
Merhaba aynı sorun bende de var. Barkod için Corel yükledim çok az kullanabiliyorum.
Insort Barcode seçeneği aktif değil ne yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
alpay_alpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpay_alpi

Webmaster / İzmir

Alt 22-02-2011 #4
labelwiev 8 ean-8 ve ean-13 barkod sistemi su an oldukça kullanılan bir barkod ,LabelView 8 aratırsan googleda o sana biraz daha yardımcı olur, tabii coreldede yapabilirsin oda ayrı bir seçenek,
Bu mesajdan alıntı yap