Başak Kardeşler Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Zarf Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Başak Kardeşler Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Zarf Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızı bekliyorum. Cepli dosya,antetli kağıt ve zarf tasarımı. Siz olsaydınız bu tür bir çalışmadan ne kadar fiyat beklerdiniz ?...

KeskinRaze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KeskinRaze

Grafiker / Rize

Dosya23

Alt 24-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum. Cepli dosya,antetli kağıt ve zarf tasarımı. Siz olsaydınız bu tür bir çalışmadan ne kadar fiyat beklerdiniz ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ODUgul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ODUgul

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zarfta alıcının adresini yazacak yer yok, revize edersen iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
sezarx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezarx

Webmaster / Ankara

Alt 26-07-2013 #3
Antetli kağıt bence biraz sade olmalı diye düşünüyorum. Onun dışında tasarımlar güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-07-2013 #4
* Güzel canlı çalışmalar. Renk tonlama ve seçimleri güzel.
* Antetli sade olmalıdır. Resmi yazışmalar için ıcırlı bıcırlı seçenekler çok ciddiye alınmaz.
* Çalıştığınız zarf baskısını ben İzmir'den Ankara'ya sadece zarf üzerine çalışan bir matbaada bastırabiliyorum. Haberiniz olsun normal matbaalardan aynı performansı sakın beklemeyin...
* Çalışmanızda en can alıcı ve kötü görünen alan dosya kapağında araçların gölgesinin yetersiz kalıp havada kalmaları ve dekupelerinin kötü yapılmış olması. (cam dekupeleri, içlerinde şoförlerin olması, araçların yamuk olması...)...
*Güzel sunum..

Forum kurallarına göre iletişim bilgilerini kaldırmanız, görsel amaçlı illaki kullanmanız gerekiyorsa da yalancı adres ve numaralar ile doldurmanız gerekmektedir. (Misal web çalışmaları için lorem ipsum gibi..)
Bu mesajdan alıntı yap
KeskinRaze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KeskinRaze

Grafiker / Rize

Dosya19
Alt 26-07-2013 #5
* Güzel canlı çalışmalar. Renk tonlama ve seçimleri güzel.
* Antetli sade olmalıdır. Resmi yazışmalar için ıcırlı bıcırlı seçenekler çok ciddiye alınmaz.
* Çalıştığınız zarf baskısını ben İzmir'den Ankara'ya sadece zarf üzerine çalışan bir matbaada bastırabiliyorum. Haberiniz olsun normal matbaalardan aynı performansı sakın beklemeyin...
* Çalışmanızda en can alıcı ve kötü görünen alan dosya kapağında araçların gölgesinin yetersiz kalıp havada kalmaları ve dekupelerinin kötü yapılmış olması. (cam dekupeleri, içlerinde şoförlerin olması, araçların yamuk olması...)...
*Güzel sunum..

Forum kurallarına göre iletişim bilgilerini kaldırmanız, görsel amaçlı illaki kullanmanız gerekiyorsa da yalancı adres ve numaralar ile doldurmanız gerekmektedir. (Misal web çalışmaları için lorem ipsum gibi..)
Eleştiriler,bilgilendirmeler için teşekkür ederim Başak Kardeşler Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Zarf Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-07-2013 #6
güzel çalışma emeğinize sağlık saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
bekirkadak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bekirkadak(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-08-2013 #7
Antetli konusunda arkadaşlara kesinlikle katılmakta birlikte görsel öğelerin çok büyük kullanılması görsel açıdan tabi ki hoş sonuçlar verebilir fakat kullanılabilirliği azaltır. Yani işin aslı antetli yazı yazılacak kısmı daha geniş bırakmak daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Kolay gelsin çalışma ve sunum güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
leonardo_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leonardo_ist

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2013 #8
teknik anlamda dekupesi ve gölge efekleri çok kötü, tekrar baştan yapılması şart bence bu şekilde basılmamalı
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kurumsal, tasarım