Başarı Kürsüsü

Deneme Çalışmalar - Başarı Kürsüsü ...

Başarı Kürsüsü
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Dosya16

Başarı Kürsüsü

Alt 13-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öğrencilerin sınavlara daha iyi motive olabilmeleri için hazırlanmış bir çalışma.

Başarı Kürsüsü

Beğeni ve yorumlarınıza . . .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Her çalışmanız gibi buda hoş ve farklı. Sadece Matematik Şeref Kürsüsü Altında bulunan isimlerin fontunu beğenmedim. Birde Kürsü Adaylarının altındaki isimlerin eğer bir diziliş sırası yok ise erkek olanı ortaya alıp iki kız ismini sağlı ve sollu olsa daha güzel olur diye düşündüm. Başarı Kürsüsü Elinize sağlık. Bu güzelliklerin devamını diliyorum Başarı Kürsüsü
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-12-2011 #3
Her çalışmanız gibi buda hoş ve farklı. Sadece Matematik Şeref Kürsüsü Altında bulunan isimlerin fontunu beğenmedim. Birde Kürsü Adaylarının altındaki isimlerin eğer bir diziliş sırası yok ise erkek olanı ortaya alıp iki kız ismini sağlı ve sollu olsa daha güzel olur diye düşündüm. Başarı Kürsüsü Elinize sağlık. Bu güzelliklerin devamını diliyorum Başarı Kürsüsü
Yorum için teşekkür ederim. Yazı fontu beni de çok zorluyordu zaten. Türkçeleştiremediğim için henüz, her seferinde nokta kullanmam gerekiyordu. Alt kısımdaki isimlerin bir sırası var. O şekilde olduğunda çok daha estetik duracağından eminim. Bir de sanırım ortalama hataları falan da gördüm. Sen çok eksik söylememek için yazmamışsın sanırım. Tekrar çok sağol beğeni ve yorum için.
Bu mesajdan alıntı yap
AykanDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AykanDesign(27)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 14-12-2011 #4
bence daha çok photoscape çalışmasıs gibi durmuş daha şık ve sade olsaydı daha iyi olabilirdi.
tabi bu benim düşüncem
ama futbol sahası fikri güzelmiş.
Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-12-2011 #5
bence daha çok photoscape çalışmasıs gibi durmuş daha şık ve sade olsaydı daha iyi olabilirdi.
tabi bu benim düşüncem
ama futbol sahası fikri güzelmiş.
Başarılar
Daha şık olabilirdi derken neresinde nasıl bir düzeltme görmek istediğinizi de söylerseniz daha faydalı olacak. Sade derken de nelerin çıkartılması gerektiğini söylerseniz yorumunuza anlam katmış olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 21-12-2011 #6
isim fontları değişik olsaydı ve sınıf yazıları sağlı sollu koyulabilirdi, genelleme iyi..
Bu mesajdan alıntı yap