Başarılı grafik tasarımcı başarılı bir işveren arıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Başarılı grafik tasarımcı başarılı bir işveren arıyor. ...

Pınar Şimşek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pınar Şimşek(31)

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 02-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Kısaca kendimi tanıtayım yaşım 24 İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. 2 yıldır grafik tasarım işiyle uğraşıyorum 1 buçuk senedir sektörel dergiler çıkaran bir ajansta grafiker olarak çalışıyorum. İşimi çok seviyorum geliştirilmeye açık biriyim her türlü yeniliği dikkatle dinler kendi payıma düşeni alırım. Fakat işverenim bana yetersiz, ayrılacağım kesin olarak. Amatör olmayan işveren kendini bilen hakkı ve hukuku mutlaka önemsemiş olan ajans veya başka bir şirkette "Grafik Tasarım" ne demek bunu iyi kavramış karşısındakine saygıyla her daim iletişim kurabilen kısaca kendini bilen bir işveren arıyorum.İşverene verebileceklerim Photoshop ve Indesign kullanıyorum. Sektörel dergiler çıkardım dergi dizgisi (mizanpaj),ilan tasarımları, kartvizit, broşür, afiş ve şirketin ihtiyacı olan kurumsal kimlik çalışmalarını yapabilirim. İstanbul Avrupa yakası tercihimdir.
mail adresim: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Başarılı grafik tasarımcı başarılı bir işveren arıyor. veya Başarılı grafik tasarımcı başarılı bir işveren arıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

turkdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkdesign(50)

Matbaacı / İstanbul

Alt 10-08-2010 #3
********* cv nizi yollarmasınız

Pınar Şimşek(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2010 #4
cv gönderildi.
İlan günceldir...
Tamer Bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tamer Bey

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2010 #5
Göztepe Kadıköy'deki işyerimizde çalışacak profesyonel grafiker arıyoruz
Bizşimle irtibat kurarsanız sevinirim: *********

Pınar Şimşek(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2010 #6
İlan günceldir.

Merhabalar,
Kısaca kendimi tanıtayım yaşım 24 İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. 2 yıldır grafik tasarım işiyle uğraşıyorum 1 buçuk sene sektörel dergiler çıkaran bir ajansta grafiker olarak çalıştım. İşimi çok seviyorum geliştirilmeye açık biriyim her türlü yeniliği dikkatle dinler kendi payıma düşeni alırım. İşten ayrılmış bulunmaktayım. Amatör olmayan işveren kendini bilen hakkı ve hukuku mutlaka önemsemiş olan ajans veya başka bir şirkette "Grafik Tasarım" ne demek bunu iyi kavramış karşısındakine saygıyla her daim iletişim kurabilen kısaca kendini bilen bir işveren arıyorum.İşverene verebileceklerim Photoshop ve Indesign kullanıyorum. Sektörel dergiler çıkardım dergi dizgisi (mizanpaj),ilan tasarımları, kartvizit, broşür, logo, afiş ve şirketin ihtiyacı olan kurumsal kimlik çalışmalarını yapabilirim. İstanbul Avrupa yakası tercihimdir.
mail adresim: *********
DORUK ETİKET isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DORUK ETİKET

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2010 #7
cv gönderebilirmisiniz... *********

Pınar Şimşek(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #8
Cv gönderildi.

İlan halen günceldir...
-Ferdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-Ferdi

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2010 #9
Henüz iş bulamadıysanız Cv'nizi Beklerim.. Saygılar..

Alp Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alp Ajans

Matbaacı / Tekirdağ

Alt 27-09-2010 #10
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren, Reklam Ajansımıza

matbaa konusunda tecrübeli, GRAFİKERLER alınacaktır...

Bize yönlendirebileceğiniz arkadaşlara duyurulması dileğiyle...

Saygılar...

Firmamız bünyesinde, günlük gazete, Reklam Ajansı, Matbaa ve Trakya'yı kapsayan radyomuz bulunmaktadır.

--
İyi Çalışmalar
Cihangir Arık
Alp Ajans - Çerkezköy Matbaası
Tel: 0 282 726 17 66
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları