Başarılı Olur muyum?

Kantin - Başarılı Olur muyum? ...

Başarılı Olur muyum?
grafikraysegul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikraysegul

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Başarılı Olur muyum?

Alt 07-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu meslek lisesi 1.sınıf grafik ve fotoğraf öğrencisiyim.Çizimle aram fazla iyi deil.Yetenek sınavı vardı çizmeyi berecebildiğim iki şey ve tencereyle kutu çıktı.Vazo-şişe-kutuyu çizdim.tencere olmadı.30 puan farkla 1.girmiştim birde tanıdığım vardı küçük bir torpille liseye girebildim.Ama asıl soru şu.Çizimle aram iyi değil.Kursla vs geliştirebilirmiyim.Birde resim öğretmenim 2.5 sene aynıydı hiç çizmedim kankam çizerdi 2.dönem 8.sınıfta öğreten değişti.Oranlamayı anlattı.Küçük küçük çizgiler çizdirip oranlamayı göstermişti öyle biraz adam akıllı çizebilmiştim.Ne dersiniz yapabilir miyim yoksa düz liseye mi geçmeliyim?Birde bana şöyle yeni başlayanlara iyi bir desen-çizim kitabı önerirseniz çok seviirim.Fikirlerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Zorla güzellik olmaz önce sevmeyi bilmek gerekir.
Sevmek her zaman kolay olmayabilir ve bazende sabırlı, azimli ve hırslı olmak gerekir.

Olayı kafanda bitirdikden sonra ne kadar pratik yaparsan kendini okadar çok geliştirirsin.
Kurs ortamının çalışman açısından faydası olacakdır. Hiç bir zaman evde çizmeye benzemez...
Bu mesajdan alıntı yap
grafin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafin

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2010 #3
yapacağın işi seversen mutlaka başarıyı yakalrsın.
Bu mesajdan alıntı yap
vaniffle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vaniffle

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-11-2010 #4
Kitapla olacak iş değil. Bende anadolu meslek lisesine gidiyorum son senem grafik öğrencisiyim. İkinci seneden bi' kurs bul oraada atölye ortamı iyi gelecektir. Resim yapmak öğrenebilinir bir yetenektir. Hedeflerine de bağlı tabii.
Bu mesajdan alıntı yap