Basım ve yayın teknolojileri bölümüne gitmeli miyim?

Kantin - Basım ve yayın teknolojileri bölümüne gitmeli miyim? Sponsorlu Bağlantılar Meslek lisesi bilişim teknolojileri bölümü mezunuyum. Programcılık, operatörlük gibi bölümleri pek sevmediğim ve tasarıma yönelik ilgim olduğu için basım ve yayın teknolojileri bölümünü tercih etmeyi düşünüyorum. Bu bölüm ...

teknolabs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknolabs

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 30-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meslek lisesi bilişim teknolojileri bölümü mezunuyum. Programcılık, operatörlük gibi bölümleri pek sevmediğim ve tasarıma yönelik ilgim olduğu için basım ve yayın teknolojileri bölümünü tercih etmeyi düşünüyorum. Bu bölüm hakkında okuyanlardan biraz görüş aldım ama bazıları iyi bazıları kötü diyor. Bu yüzden kararsız kaldım. Bölüm hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrt syr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 30-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bn de basım ve yayın okuyorum marmara üniversitesinde ve gayette memnunum o birazda üniversiteden üniversiteye değişiyo çünkü bazı okullarda gazetecilik ağırlıklı bazılarında matbaa biz matbaa ve grafik derslerini görüyoruz bn seviyorum ve mesleğimden de çok memnunum
Bu mesajdan alıntı yap
teknolabs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknolabs

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 30-07-2011 #3
@mrt syr
Teşekkürler.

Gazi üniversitesinde ve iskendurun myo'da tasarıma yönelik eğitim yokmuş. Anadolu üniversitesine girme şansım var ama orada okuyan kimseyi bulamadım. Bilgisi olan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
aychenur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aychenur

Matbaacı / Samsun

Alt 03-10-2011 #4
tercih yabacam şimdi acil cevap lütfenn.. bu bölüme girerken mülakat falan oluyor mu ??
Bu mesajdan alıntı yap
tugbatontu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugbatontu(26)

Grafiker / Ankara

Alt 04-10-2011 #5
olmuyo sen rahat ol
Bu mesajdan alıntı yap
erkannz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkannz

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2011 #6
Mülakat falan yok.Ben marmara üniversitesinde basım yayın teknolojileri okuyorum dersleri de gayet rahat sıkılmıyosun sadece grafigin yanında matbaa ağırlıklı dersler var okadar.
Bu mesajdan alıntı yap