Basın ilan kurumu amblem ve 50.yıl logo yarışması

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Basın ilan kurumu amblem ve 50.yıl logo yarışması Sponsorlu Bağlantılar Basın İlan Kurumu'ndan 47 bin 500 liralık ödüllü yarışma düzenliyor. Başvurular 24 Eylül'e kadar sürecek Basın İlan Kurumu, yazılı ve görsel iletişim ağının hızlı bir şekilde gelişim gösterdiği ...

piti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piti(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Basın İlan Kurumu'ndan 47 bin 500 liralık ödüllü yarışma düzenliyor. Başvurular 24 Eylül'e kadar sürecek

Basın İlan Kurumu, yazılı ve görsel iletişim ağının hızlı bir şekilde gelişim gösterdiği teknoloji çağında kurumun çağdaş bir yörüngeye oturtulması amacıyla ''Amblem ve 50. Yıl Logo Tasarım Yarışması'' düzenledi.
Gelecek yıl kutlanacak 50. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yarışmanın büyük ödülü 15 bin lira olarak belirlendi. Bu ödül yarışmanın amblem kategorisinin birincisine verilecek. Aynı kategoride ikinciye 7 bin 500 lira ödenecek. Logo kategorisinde ise birinciye 10 bin, ikinciye 5 bin lira para ödülü takdim edilecek. Ayrıca her iki kategoride sıralamadan sonra gelen 5’er kişiye biner lira para ödülü verilecek.

Toplamda 47 bin 500 liralık ödülün dağıtılacağı yarışmaya katılmak isteyen yaratıcı ruhlu sanatçıların, 24 Eylüle kadar eserleriyle birlikte kuruma başvurmaları gerekiyor.

Yarışma sonucu, Basın İlan Kurumunun halen kullandığı amblem yenisiyle değiştirilecek. 2011 yılı boyunca sürecek çeşitli etkinliklerde ise ödül alan ''50. Yıl Logosu'' kullanılacak.

JÜRİ ÜYELERİ

Yarışmanın jüri üyeleri, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Kazancı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel
Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayşegül İzer, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Erol Akıncılar, Şimşek Reklam Sahibi Bülent
Şimşek, Milliyet Gazetesi Görsel Yönetmeni Ali Acar, Yeni Şafak Gazetesi Görsel Yönetmeni Sevdi Çavuşoğlu, Akşam Gazetesi Görsel Yönetmeni İlhami Davutoğlu,
Habertürk Gazetesi Görsel Yönetmeni Sanlı Ergin, Grafik Tasarım Dergisi Editörü Bülent Fidan, Star Gazetesi Görsel Yönetmeni Levent Güneş, Zaman Gazetesi Görsel Yönetmeni Fevzi Yazıcı'dan oluşuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

scorniacx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scorniacx

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar aslında katılmayı düşünüyorum ama bir yandan da korkuyorum..sonuçta bir çaba harcıycam.Sebebi şu bu tip yarışmalara katılan pek çok kişinin yakınmalarını forum da okuyorum..haklılar da çünkü kazanan çalışmalar da bu mu ödül alan çalışma diyebileceğiniz çok örnek var ayrıca ödül alan ancak uygulanmayan örnekler de var..sanki eş dost ekmek yesin havasında yapılmış yarışmalar gibi.... Bu durum beni soğutuyor.. İnsan İlla birinci olamasa da en azından objektif bir biçimde çalışmasının değerlendirilmesini ister...
Bu mesajdan alıntı yap
moonrock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonrock

Grafiker / Antalya

Alt 28-09-2010 #3
Ben bi çalışma gönderdim ama sonuçların ne zaman açıklanacağı ile ilgili bir bilgi yok sanırım. Bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #4
bende gönderdim hayırlısı iyi olan kazansın
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 30-09-2010 #5
sitesinde verilen bilgilere göre 24 eylül sonrası 15 gün içinde sonuçlar açıklanacak. 15 gün sonrasında ise ödüller dağıtılmaya başlanacak.
Bu mesajdan alıntı yap
graf2r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf2r

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2010 #6
Ben de çalıştım logo ama gönderemedim. KAldı elimde isteyen varsa verebilirim iyi fiyata Basın ilan kurumu amblem ve 50.yıl logo yarışması:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 03-10-2010 #7
nasıl gonderdınız cd ıle adresemı postaladınnız acaba
Bu mesajdan alıntı yap
zeliş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeliş

Grafiker / Antalya

Alt 09-10-2010 #8
sonuçlar açıklanmadımı bilgi verebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-10-2010 #9
yarışma biteli 3 hafta oldu ama hala sonuç yok.. karar vermekte zorlanıyorlar sanırım Basın ilan kurumu amblem ve 50.yıl logo yarışması
Bu mesajdan alıntı yap
fortun555 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fortun555

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2010 #10
o değil de bi basın ilan kurumu logo yarışması vardı ne oldu ona?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları