Basın kartı

Kartvizit Tasarımları - Basın kartı ...

Basın kartı
yusufvevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufvevo

Fotoğrafçı / İstanbul

Basın kartı

Alt 04-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Yakında bir fuarda basın olarak gideceğim basın kartı olmadan maalesef almıyorlar rica etsem basın kartı hazırlayabilirmisiniz ?

Tıklayarak şablonu gör Şablonun içinde firma logosu yazı fontu ve adresi yazılıdır lütfen boyun künyesine uygun boyutlarda yapınız. Teşekkürler.

Gönderiyi üzerinde düzenleme yapacağımız şekilde .psd formatında gönderiniz.
Basın kartı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 04-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar,
Yakında bir fuarda basın olarak gideceğim basın kartı olmadan maalesef almıyorlar rica etsem basın kartı hazırlayabilirmisiniz ?

Tıklayarak şablonu gör Şablonun içinde firma logosu yazı fontu ve adresi yazılıdır lütfen boyun künyesine uygun boyutlarda yapınız. Teşekkürler.

Gönderiyi üzerinde düzenleme yapacağımız şekilde .psd formatında gönderiniz.
Basın kartı
bunu bu forumda değil de yaşadığınız şehirde kolaylıkla yaptırabilirsiniz. istanbul da bunu yapan sayısız meslektaşlarım olduğuna eminim ve gittiğiniz zaman yardımcı olmayacak kimse bence yoktur.
Bu mesajdan alıntı yap
yusufvevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufvevo

Fotoğrafçı / İstanbul

Merhabalar

Alt 04-09-2015 #3
bunu bu forumda değil de yaşadığınız şehirde kolaylıkla yaptırabilirsiniz. istanbul da bunu yapan sayısız meslektaşlarım olduğuna eminim ve gittiğiniz zaman yardımcı olmayacak kimse bence yoktur.
Burada yaptırmamın nedeni plastik bir tablaya baskı yapmayacak olmam.
Bu mesajdan alıntı yap