Is basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Is basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye Geneli ...

kadirduzyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadirduzyer

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Is basina Para verilecek Video Duzenleyici

Program/Seviye: Video Duzenleme programlari

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba
Video duzenlemekten anlayan, montaj yapabilecek,ses,video kesme ekleme ozellilerini aktif kullanabilecek, ucuk kacik rakamlar teklif etmeyecek,uzun lafin kisasi isini saglam ve severek yapan iletisim problemi yasamayacagimiz bir arkadasa ihtiyacimiz var. surekli calisilacak ve video basina ucret odenecek.Ucret konusunda problem yasanmayacak, Movie maker ciler lutfen ilani dikkate almasin gercekten isten anlayan kisi tercihimizdir.
Lutfen ilgili arkadaslar mailde ornek videolarini ve whats up icin iletisim numarasini gondersin.
Saygilar

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Is basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye GeneliIs basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye GeneliIs basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye GeneliIs basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

berkowski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkowski

Grafiker / Bursa

Alt 12-02-2016 #3
Mail atılmıştır.
leventelpen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventelpen(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 12-02-2016 #4
Sana bir raha uçuk kaçık lafını kullanma demedim mi! Terbiyesiz sömargen. İnsanları sömüreceksen bari edebinle sömür ahlaksız.
aucades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aucades

Grafiker / Adana

Alt 12-02-2016 #5
uçuk kaçık ücret söz konusu ise moviemaker"ciler" diye tabir ettiginiz kişilere bile söylenmez Is basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye Geneli böyle yapmayın lütfen.
eraybozkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraybozkurt

Grafiker / Muğla

Alt 13-02-2016 #6
Bu tür sömürgeci tiplerin iş tekliflerine yanıt verip de cesaretlendirmeyin. İlandan da belli ki adamın amacı karın tokluğuna ırgat çalıştırmak. Yabancı bir freelancer sitesinde aylık 10.000 TL'den fazla kazanıyorum, kalkıp bu adama yabancılara verdiğim fiyatların yarısını söylesem kalbine iner.

Bedavacılara prim vermeyin.
Ali design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali design

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2016 #7
Şimdi sana bir şey söylerdim eray bzkurtmusun nesin 10.000 tlden fazla kazanıyormuş yalanını .... kimseyi biklediğin yok insanların zamanlarını alma boşu boşuna buralarda da boş boş ilanlar verip durma

kadirduzyer

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-03-2016 #8
bak kardes terbiyesizlik yapma ikide birde konularima girip mesaj yazma, klavye delikanliligi yapicagina numarani gonder bana ozelden.Sanami sorucam hangi cumleyi nerede kullanacagimi ? terbiyesiz herif

kadirduzyer

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-03-2016 #9
uçuk kaçık ücret söz konusu ise moviemaker"ciler" diye tabir ettiginiz kişilere bile söylenmez Is basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye Geneli böyle yapmayın lütfen.
saygi ile uyardigin icin sana tesekkur ederim. amacim kirmak degildi ozur dilerim

kadirduzyer

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-03-2016 #10
Sana bir raha uçuk kaçık lafını kullanma demedim mi! Terbiyesiz sömargen. İnsanları sömüreceksen bari edebinle sömür ahlaksız.
bak kardes terbiyesizlik yapma ikide birde konularima girip mesaj yazma, klavye delikanliligi yapicagina numarani gonder bana ozelden.Sanami sorucam hangi cumleyi nerede kullanacagimi ? terbiyesiz herif
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları