Basit ama anlamlı :)

Kartvizit Tasarımları - Basit ama anlamlı :) ...

ercanarslans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanarslans(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yıllar önce yaptğım tasarımdır. Bugün buldum.. Vay be derdirtti bana. E o zamanın şartlarında böyleydi Basit ama anlamlı :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şu anki yaşınız 21 olduğuna göre; "yıllar önce" (bu çalışmayı yaptığınızda) kaç yaşındaydınız, merak ettim.. Basit ama anlamlı :)
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-05-2011 #3
Şu anki yaşınız 21 olduğuna göre; "yıllar önce" (bu çalışmayı yaptığınızda) kaç yaşındaydınız, merak ettim.. Basit ama anlamlı :)
Arkadaş doğuştan grafiker demek ki skyfox. Basit ama anlamlı :)D
Bu mesajdan alıntı yap
musdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdemir(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2011 #4
bu yazılanlar tamamen matematik içerikli bu konu beni aşar Basit ama anlamlı :)
Bu mesajdan alıntı yap
babushka1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babushka1

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2011 #5
"Yıllar önce yaptğım tasarımdır. Bugün buldum.. Vay be derdirtti bana."

bu düşüncende bana 2 kere vay be! vay be! dedirttirdi Basit ama anlamlı :)
Bu mesajdan alıntı yap
ercanarslans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanarslans(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2011 #6

Puhuhaha ortalık karışmış burda ya la! Basit ama anlamlı :) Gençler ben 2 kartvizit yapıp ahanda ben grafıker oldum dıyenlerden değilim hiçte olmadım benı onlarla hıc karıstırmayın.. okulda da öğrenmedım bu işi çekirdekten yetişmeyım.. 13 yasımda matbaa da başladım bu işe 1 sene sonrasında da stajer grafıker oldum bu calısmayı da lıse 1 de yanı stajerken yaptım.. dıkkat edın stajerdım dıyorum.. benım bır stajerlık bır ezılme dönemım oldu.. kalkıp başkaları gıbı burnum kalkıp ben grafıker oldum dıye gezmıyordum ortalıkta.. 1 sene stajerlık yapıp sonra da ben profesyonelım dıye de kımseye gıdıp benı işe alın demedım.. neysem oydum ve hayat bana bır ödul verdı.. şimdi geldıgım noktaya ne sızın aklınız ne de cuzdanınız yeter.. hayat böyle işte 17-18 yasında stajerlık yapan adamla 13 yasında matbaadan başlayan adamlar arasında kı aadamlık farkı yukarıdakı kartvızıt gıbıdır. Hadı kolay gele Basit ama anlamlı :)
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-05-2011 #7
"şimdi geldıgım noktaya ne sızın aklınız ne de cuzdanınız yeter.. "

what didin gülüm ?
Kimse kimseyi burada zorla tutmuyor.
Kimse sizin hayat hikâyenizi bilmiyor.
Eğer bu yaşınızda başarılı birisi iseniz ne mutlu size Basit ama anlamlı :)
ancak sizi pohpohlamak ya da sizinle daima aynı fikirde olmak zorunda değiliz.
Kibirli bir yazıdan sonra; isterseniz en iyi grafiker olunuz farketmez. Bir noktadan sonra geri sayarsınız.

Buradaki kullanıcıların bazıları da sizinki gibi yollardan geçmiştir elbet ki nitekim ben gibi.
Gerektiğinde yer sildim, cam sildim, çay getir/götür yaptım. Mağaradan bozma yerlerde çalıştım. Didinerek ve hevesleyerek geldim ben de şu anki konumuma ama tutup da ben "oldum" demedim; hatta ve hatta mesleğimde zaten okuduğum bölüm yazılı olsa da ben halen grafikerim diyememekteyim. Ben "grafikerlik" yapmaktayım demekteyim.
Son olarak 10 küsür yaşlarında bu işe isteyerek mi yoksa ailenin zoruyla mı gittiğin çok önemli bir ayrıntı. Ben 3 yaşımda elime kalemi aldığımda perspektif içerikli çizimler yapıyordum. Yanlış seçimlerden dolayı grafik okumadım. Şimdi ise pişmanlık yerine okul okuma çabası içerisindeyim. Bu bir iş değil bu bir sanattır. Sanat ise gelişerek bir yere varabilir ancak doğuştan ise sınırsızdır. Beğenmiyorsanız alt+f4 yapma hakkına sahipsiniz.

yıllar önceden kastınız kaç yıl bilemem ama tatlı bir kartvizit çalışması
Hadi kolay gele !
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-05-2011 #8
Puhuhaha ortalık karışmış burda ya la! Basit ama anlamlı :) Gençler ben 2 kartvizit yapıp ahanda ben grafıker oldum dıyenlerden değilim hiçte olmadım benı onlarla hıc karıstırmayın.. okulda da öğrenmedım bu işi çekirdekten yetişmeyım.. 13 yasımda matbaa da başladım bu işe 1 sene sonrasında da stajer grafıker oldum bu calısmayı da lıse 1 de yanı stajerken yaptım.. dıkkat edın stajerdım dıyorum.. benım bır stajerlık bır ezılme dönemım oldu.. kalkıp başkaları gıbı burnum kalkıp ben grafıker oldum dıye gezmıyordum ortalıkta.. 1 sene stajerlık yapıp sonra da ben profesyonelım dıye de kımseye gıdıp benı işe alın demedım.. neysem oydum ve hayat bana bır ödul verdı.. şimdi geldıgım noktaya ne sızın aklınız ne de cuzdanınız yeter.. hayat böyle işte 17-18 yasında stajerlık yapan adamla 13 yasında matbaadan başlayan adamlar arasında kı aadamlık farkı yukarıdakı kartvızıt gıbıdır. Hadı kolay gele Basit ama anlamlı :)

Hayatı anlamaya çalış...
Bu mesajdan alıntı yap
babushka1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babushka1

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2011 #9
“Olgun başak eğik durur! eğer ki; dikse içi koftur” lafını bir başka severim.

Bir hali, özlüce ve kestirmeden bu denli anlaşılır anlatan sapsade bir açıklama olmasındandır bu lafa değer verişim.

Olgunluk , doygunluk getirir. Bu gurur yeter içi dolu başaklara.

inşaallah bu yazdıklarımı doğru anlarsın.......
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-05-2011 #10
tebrik ederim babushka (bahadır) ;

ne kadar net ve anlamlı bir ifade... Basit ama anlamlı :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları