basit ama beni delirten sorun

Flash - basit ama beni delirten sorun Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar uzun zamandır flasha bakmıyodum bu süre içinde unutmuşum herşeyi yavas yavas çözüyrum da çizgi kalınlığını bi türlü bulamadım yardımcı olabilir misiniz :sadsmile:...

Dml isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dml

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar uzun zamandır flasha bakmıyodum bu süre içinde unutmuşum herşeyi yavas yavas çözüyrum da çizgi kalınlığını bi türlü bulamadım yardımcı olabilir misiniz :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dml isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dml

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
55 görüntüleme 0 cevap o da güzel ben buldum bilmeyenlere de söyliyim çigiyi seçip properties bölümüne gidiyoruz orda stroke bölümünden ayarlanıyo.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-12-2012 #3
peki bu neyin çözümü? yani soru nerde?
Bu mesajdan alıntı yap
Caylak90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2012 #4
55 görüntüleme 0 cevap o da güzel ben buldum bilmeyenlere de söyliyim çigiyi seçip properties bölümüne gidiyoruz orda stroke bölümünden ayarlanıyo.
anlasılan senın bıraz zamana ıhtıyacın varmıs ve o ellibes kisiye kızman yerıne tesekkur etmen daha doqru basit ama beni delirten sorun
Bu mesajdan alıntı yap