Basit Arkaplan Yapımı Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Basit Arkaplan Yapımı Yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Resimdeki gibi arka planı nasıl yapabilirim.Bana gradient tools'la demeyin bende biliyorum açıklayıcı anlatım yaparsanız daha iyi olur heleki resimde eklerseniz tadından yenmez. http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_28939.jpg...

berixx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berixx

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 19-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba
Resimdeki gibi arka planı nasıl yapabilirim.Bana gradient tools'la demeyin bende biliyorum açıklayıcı anlatım yaparsanız daha iyi olur heleki resimde eklerseniz tadından yenmez.

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_28939.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 19-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ama bu resmdeki arka plan gradient toolsla yapılmış
Bu mesajdan alıntı yap

berixx

Alt 19-11-2011 #3
ama bu resmdeki arka plan gradient toolsla yapılmış
Tamam onunla yapılmış olabilir ama hani detaylı açıklama istiyorum.Mesela: Bu Gradient Tools ile Yapılmış' yerine 'Bu resim gradient tools ile şu ayarlarda (vs vsvsvs) gibi' detaylı hatta resimde olursa çok iyi olur anlatım.
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 19-11-2011 #4
Tamam onunla yapılmış olabilir ama hani detaylı açıklama istiyorum.Mesela: Bu Gradient Tools ile Yapılmış' yerine 'Bu resim gradient tools ile şu ayarlarda (vs vsvsvs) gibi' detaylı hatta resimde olursa çok iyi olur anlatım.

gradient toolsu tıklıyorsunuz iki renk seçiyorsunuz biri beyz biri açık gri ve gradient ayarını radial yapıyosunuz sayfaya gradient çubuğuyla göz zevkine göre açıklığını ayarlayarak uygulayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

berixx

Alt 19-11-2011 #5
gradient toolsu tıklıyorsunuz iki renk seçiyorsunuz biri beyz biri açık gri ve gradient ayarını radial yapıyosunuz sayfaya gradient çubuğuyla göz zevkine göre açıklığını ayarlayarak uygulayabilirsin.
Çok teşekkür ederim,elleriniz kollarınız dert görmesin.
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 19-11-2011 #6
aminBasit Arkaplan Yapımı Yardım rica ederim ne demek bende bunları yıllar önce denemelerle öğrendim ve şurada iki satır yazmışım kötümü üç günlük dünya bu faydalı olması dileğimle daha öğrencisiniz bu mesleğe baş koyduysanız çooook emek harcamalısınız başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap