Basit Bir Konser Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Basit Bir Konser Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaslar öncelikle bu konuda çok fazla bilgili değilim. Hobi olarak ugrasıyorum ve öğrenmeye calısıyorum. Hocam için bir afiş hazırladım yorumlarmısınız....

sanalexpress isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanalexpress

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaslar öncelikle bu konuda çok fazla bilgili değilim. Hobi olarak ugrasıyorum ve öğrenmeye calısıyorum. Hocam için bir afiş hazırladım yorumlarmısınız.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3. olan iyi gider.
Ama yer, tarih ve saati tek satırda yazmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

sanalexpress

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2008 #3
önerin için teşekkür ederim dikkate alıcam. başka yorumu olan varsa çekinmesin:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2008 #4
birincisinde yazılara cok efek uyguladıgın icin okunabilirligini azaltmıs ve yazılar bozmus
ikincisini daha uygun buldum ama o gitarın altındaki bordo zemin rengiyle yazsaydın yazıları daha hos olurdu birde yer,tarih,saati ya aynı satıra koy yada alt alta ve renginide gitardaki sarımsı renk tonuyla yaz emegine salık kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

sanalexpress

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2008 #5
bordo yaptım denemek için ama okunurlugu azalıyordu. Dikkat çekimiyordu. Lise de olacak konser afişlerde okula asılcak en azından kardeşlerimizin dikkatini çekmeli diye düşündüm. yer tarih meselesini dikkate alıyorum. düzelticem aklımda sağol yorumun için...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afis gitar konser