Basit tanıtım karti çizimi yapacak freelance çizer arıyoruz. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Basit tanıtım karti çizimi yapacak freelance çizer arıyoruz. - Türkiye Geneli ...

gkhngkdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkhngkdmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Basit tanıtım karti çizimi yapacak freelance çizer arıyoruz.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar,

Ürün kullanımı hakkında bilgi sağlayan tanıtım kartları için çizim yapacak Kreatif arkadaslara ihtiyacimiz var.

İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki e-posta adresimize mail atarsa detaylari konuşuruz.

Teşekkürler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Basit tanıtım karti çizimi yapacak freelance çizer arıyoruz. - Türkiye GeneliBasit tanıtım karti çizimi yapacak freelance çizer arıyoruz. - Türkiye GeneliBasit tanıtım karti çizimi yapacak freelance çizer arıyoruz. - Türkiye GeneliBasit tanıtım karti çizimi yapacak freelance çizer arıyoruz. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
daimon93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

daimon93

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-11-2014 #3
Hiçbir tasarımcı basit iş yapmaz. Basit kelimesini fiyat düşürmek için kullanılan söz olarak algılarım ben.
Bu mesajdan alıntı yap

gkhngkdmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2014 #4
Hiçbir tasarımcı basit iş yapmaz. Basit kelimesini fiyat düşürmek için kullanılan söz olarak algılarım ben.
Basit çizimin sanat tarihi açısından ne anlam ifade ettiğini iyice araştırın derim, zira ben sanat tarihçiyim sizin gibi politik ve mali düşünceler ile kendimi ifade etmem.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
daimon93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

daimon93

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-11-2014 #5
Basit çizimin sanat tarihi açısından ne anlam ifade ettiğini iyice araştırın derim, zira ben sanat tarihçiyim sizin gibi politik ve mali düşünceler ile kendimi ifade etmem.

Saygılar.
Basit kelimesinin bir çok eş anlamı var ve siz bir tasarımcı olsaydınız, bir tasarımcıya göre burada bahsi geçen basit kelimesinin ne anlam ifade ettiğini çok iyi kavrayabilirdiniz. Saygılar, sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap

gkhngkdmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2014 #6
Basit kelimesinin bir çok eş anlamı var ve siz bir tasarımcı olsaydınız, bir tasarımcıya göre burada bahsi geçen basit kelimesinin ne anlam ifade ettiğini çok iyi kavrayabilirdiniz. Saygılar, sevgiler...
Tasarımcı olmadığım için zaten şuan bu başlık altında siz ile muhatap olma zorunluluğu yaşıyorum. Uzatmayalım.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
fevzicakmak13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fevzicakmak13

Öğrenci (Grafik) / Kastamonu

Alt 28-11-2014 #7
mail attım
Bu mesajdan alıntı yap
omeryalcin96 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omeryalcin96(22)

Webmaster / İstanbul

Alt 01-12-2014 #8
mail gönderilmiştir
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 07-12-2014 #9
Tasarımcı olmadığım için zaten şuan bu başlık altında siz ile muhatap olma zorunluluğu yaşıyorum. Uzatmayalım.

Saygılar.
tasarımcı olmadığın halde mesleği basite alma gibi de lüksün var şu basit ile başlayan cümle ve ilanlardan oldum olası nefret etmişimdir arkadaşım bu kadar basitse oturup kendin yap o zaman niye insanların zamanını boş yere alırsın ki
Bu mesajdan alıntı yap
samsara15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samsara15

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-12-2014 #10
Mail gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları