başka sorularımda var tabiki..:(

Kantin - başka sorularımda var tabiki..:( ...

oksan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oksan

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 01-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba aranıza yeni katıldım güzel sanatlar lisesi son sınıfta okumaktayım yıllardır tek hayalim istediğim üniverstede grafik tasarım bölümü okumak fakat okadar çok stresliyim ki çizebildiğim halde sınavlarda aşırı heycandan ellerim titriyor ağlıyorum okulda bile uygulamalı sınavlarda çok heycanlanıorum ama o kadar çok bu iş için uğraşıyorumki gece gündüz uyumuorum kazanamıcakmışım gibi geliyor sanki..kısaca üniverste sınavlarında yetenek sınavlarına girdiğimde bu durum beni çok zorlıcak yıllardır bu huyumu yenemedim okuyan ablalarım abilerim siz bu durumdan geçmişsinizdir bana yardım edebilirmisiniz mümkünse..Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bys_mavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bys_mavi

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle bu işi yaparken çok rahat olmalısın ama rahatlığını zamana yansıtmamalısın bence grafikte önemli olan 2 etken vardır 1.Zamana karşı yarışıcaksın 2.Herzaman rahat ve sakin olucaksın ben bu iki kurala çok önem veririm mesela.
Heyecanını yenmek için bence şunu yapmalısın mesela bir kitap okurken nasıl sadece kitabı okursun ona odaklanırsın bir iş yaparken veya bir sınava girdiğin zamanda bunu yapmalısın sorulara odaklanmalısın ozaman heyecanını yenersin eğer odaklanamıyorum dersen benim gibi bir çizim yaparken veya sınava felan girdiğim zaman sürekli yüksek sesle müzik dinler dünyayla irtibatımı keserim.
Canın sıkıldıgında konusmak ıstersen maıl atabılırsın yardımcı olmaya çalışırım başka sorularımda var tabiki..:(
Bu mesajdan alıntı yap