Basketbol Tipografik Düzenleme

Afiş Tasarımı - Basketbol Tipografik Düzenleme ...

Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Derste yaptığım tipografik düzenleme sınav dı. Basketbol ile ilgili... Pek tipografik olmadı ama... : )

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sertac.denge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertac.denge

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güsel olms ama keske topun arkasndaki basketball yazıları yerine baska bişelr yazsaydn basketçi ismi gibi.tipografi güsel ama bi anda kücülmeye başlıyo NBA logosunuda ii yere koymşssn eline saglık...
Bu mesajdan alıntı yap

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-05-2008 #3
güsel olms ama keske topun arkasndaki basketball yazıları yerine baska bişelr yazsaydn basketçi ismi gibi.tipografi güsel ama bi anda kücülmeye başlıyo NBA logosunuda ii yere koymşssn eline saglık...
Teşekkür ederim... Yorumların İçin...
Bu mesajdan alıntı yap
docker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

docker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-05-2008 #4
doğruya doğru hiç de güzel olmamış. sertaça katılmıyorum. nasıl daha iyi olurdu'nun cevabını arıyrum ama tutulacak bir yeri yok. diğer afişlerini bekliyorum sabırsızlıkla. ama bu olmamış.
Bu mesajdan alıntı yap

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-05-2008 #5
doğruya doğru hiç de güzel olmamış. sertaça katılmıyorum. nasıl daha iyi olurdu'nun cevabını arıyrum ama tutulacak bir yeri yok. diğer afişlerini bekliyorum sabırsızlıkla. ama bu olmamış.
Olabilir olmamış deyipte geçmemelisin o zaman sonuçta gözününün önnüde bi tane görsellik var neresi olmamış neden olmamış açıkla o zaman bende hatalarımı göriyim. hem bu afiş değil tipografik düzenleme...dergi reklamı gibi birşey.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikirci

Öğrenci (Diğer) / Erzurum

Alt 05-07-2008 #6
Tipografiden Çok anlamam ama bence topu ayrı bir layer yapıp yazıları hiç kesmeden topun altına koysan daha olur.
Bu mesajdan alıntı yap

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-07-2008 #7
Tipografiden Çok anlamam ama bence topu ayrı bir layer yapıp yazıları hiç kesmeden topun altına koysan daha olur.
ne fark ederki Basketbol Tipografik Düzenleme hem bunu freehandde yaptım Basketbol Tipografik Düzenleme
Bu mesajdan alıntı yap
byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2008 #8
NBA logosunu ortalayıp yazıları arkadaşında dediği gibi basketbolcu isimleri yazıp persfektif verseydin 10 numara olacakmış. Yinede bir çok işten iyi. Eline Sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
budha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budha

Fotoğrafçı / Ordu

Alt 08-07-2008 #9
bence iş senin anlatmak istediğin şeyde bitiyo...Bir basketçi olarak ben çalışmanı beğendim..ama yazıları zemine göre perspektif edip basket terimleri kullansaydın,yada ne bilim skorboard gibi bazı görsellerle renklendirseydin...dahada süper olur du...ama o olsay dı bu olsay dı demek kolay biliyorum...ben sonuçta sevdim çalışmanı
Bu mesajdan alıntı yap

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-07-2008 #10
NBA logosunu ortalayıp yazıları arkadaşında dediği gibi basketbolcu isimleri yazıp persfektif verseydin 10 numara olacakmış. Yinede bir çok işten iyi. Eline Sağlık
Yorumun için Tşk ederim

bence iş senin anlatmak istediğin şeyde bitiyo...Bir basketçi olarak ben çalışmanı beğendim..ama yazıları zemine göre perspektif edip basket terimleri kullansaydın,yada ne bilim skorboard gibi bazı görsellerle renklendirseydin...dahada süper olur du...ama o olsay dı bu olsay dı demek kolay biliyorum...ben sonuçta sevdim çalışmanı
Evet olabilir teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
basketbol, düzenleme, tipografik