baskı desinatörlüğü

İllüstrasyon Çalışmaları - baskı desinatörlüğü Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bende yeni üyeyim baskı desinatörlüğüne başladım.ama tabi ufa sorunalrım oluyor orjınal t_shirt lerde tram ları photoshop la almak secerek almak çok zor oluyor bunun kolay yolu ve ...

baskı desinatörlüğü

baskı desinatörlüğü

Alt 23-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bende yeni üyeyim baskı desinatörlüğüne başladım.ama tabi ufa sorunalrım oluyor orjınal t_shirt lerde tram ları photoshop la almak secerek almak çok zor oluyor bunun kolay yolu ve cmyk baskıdan4 renk oluyor ama renkleri ayrırken nelere dikkat etmeliyiz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TenTaTivE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TenTaTivE

Desinatör / Bursa

Alt 25-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
renkleri çalışırken ayrı ayrı kanallarda çalışılmalı yani tek tek renkleri tekrar çalışman gerek...tişörtleri tam olarak bilmiyorum ama uyku seti nevresim takımlarında bu böyle..kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
makusla87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makusla87

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-05-2008 #3
metraj baskılarda coloristler hangi program kullanılıyor.Ve coloristlik hakkında bilgilerinizi paylaşırmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2008 #4
metraj baskılarda coloristler hangi program kullanılıyor.Ve coloristlik hakkında bilgilerinizi paylaşırmısınız
Bu bilgiyi öğrenmeyi çok isterimbaskı desinatörlüğü
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-05-2008 #5
arkadaşlar bütün baskı desinatörleri lütfen burada toplanalım:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
grafer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafer

Grafiker / Antalya

Alt 30-05-2008 #6
mrb ben tektil sektoründe çalışmaktayım ilgili konularda bilgi isteyen arkadaşlara yardımcı olmayı isterim. tşkler

grafiker olarak tabii...
Bu mesajdan alıntı yap
"ÖzLeM" isimli Üye şimdilik offline konumundadır

"ÖzLeM"(35)

Grafiker / Antalya

Alt 31-05-2009 #7
evet benim yardıma ihtiyacım var. emprime t-shirt baskı üzerine baskı işine giricem ama detatlı bilgilere ihtiyacım var. grafik tasarımla ugraşıyorum. fikirleriniz önemli yoksa hiç bulaşmıycam..
Bu mesajdan alıntı yap
grafer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafer

Grafiker / Antalya

Alt 01-06-2009 #8
özlem hanım size konu ile ilgili msj gönderdim ama sistem posta kutunuzun dolu oldgunu söyledi. ulaşıp ulaşmadıgını bilmiyorum.
bilgilerinize..
Bu mesajdan alıntı yap
sons isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sons

Desinatör / İstanbul

Alt 02-06-2009 #9
baskılı t-shirtlerin üzerinden tramları seçmek için önce curves,levels,constrast ayarlarıyla seçmek istediğin renk belirginleştirilir.Sonra rengi seçersin.Renk seçmeinde birçok yolu var hangisine alışırsan öyle devam edersin.Yazı yazmayı da fazla sevmediğimden ....

colorist: baskı-boya için renkleri hazırlayan kişidir.Baskıda genelde belli bir program kullanmazlar.Hazır reçetelerden giderler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baski desinatorlugu