Baskı fiyatı nasıl hesaplanır

Baskı Öncesi - Baskı fiyatı nasıl hesaplanır ...

aliihsan cinar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliihsan cinar

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar baskı için fiyat nasıl çıkartılıyor bunun yolunu bana anlatabilirmisiniz
mesela ben 12 sayfa a4 ebat 115 gr kuşe kağıt 4 renk 5.000 adet bastırmak istiyorum
bunun maliyetini ben nasıl çıkartabilirim.
burda kağıdın maliyeti ne kadar dikiş kırım maliyeti ne kadar bunları anlatabilirmisiniz arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm arkadaşlar baskı için fiyat nasıl çıkartılıyor bunun yolunu bana anlatabilirmisiniz
mesela ben 12 sayfa a4 ebat 115 gr kuşe kağıt 4 renk 5.000 adet bastırmak istiyorum
bunun maliyetini ben nasıl çıkartabilirim.
burda kağıdın maliyeti ne kadar dikiş kırım maliyeti ne kadar bunları anlatabilirmisiniz arkadaşlar
Bir matbaya gidersiniz toplamından size işin maliyetini çıkartır ..

veya;
  • Montaj yaparak baskı alanınızı ayarlar ve ona göre baskı yapabilecek bir makina bulursunuz.
  • 46x64, 35x50, 50x70, 70x100..Bu ülçülerden montajınızı yaparsınız.
  • Kağıtçı bulup kağıtçıdan bastırmayı planladığınız kağıt fiyatlarını alırsınız.
  • Mücellite giderek adet ve ölçüden bahsedip kırım ve dikiş işlemine verilecek fiyatını alırsınız.
  • Fim çıkış maliyeti veya direk kalıp fiyatları için film çıkış atölyelerini ararsınız.
  • işlerinizi aydetmeniz için Cd de lazım, (arşivleme için)
vb....
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 18-02-2009 #3
Konunuzu Baskı Öncesi'ne taşıdım diğer alanda yalnızca Teklifler verilecektir. Buradan Yardımcı olabilicek arkdaşlar yazarlar size.

İyi Forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap