baskı görünümü

Kartvizit Tasarımları - baskı görünümü ...

baskı görünümü
birkancan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birkancan

Bilg. Teknikeri / Giresun

baskı görünümü

Alt 07-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a arkadaşlar tasarımı bitmiş bir kartviziti baskı görünümünde jpeg olarak nasıl kaydedebiliriz ???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 08-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
s.a arkadaşlar tasarımı bitmiş bir kartviziti baskı görünümünde jpeg olarak nasıl kaydedebiliriz ???
ya tarayabilirsin yada fotoğrafını çekip photoshopa aktarıp oradanda save yapabilirsiniz ancak.baskı görünümü) başka bir çözüm bulamadım umarım yardımcı olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2011 #3
Çalışmanızı düzgün şekilde PDF olarak kaydedip bu çalışmayı AcrobatPro ile açın ve "save as" komutuyla jpeg olarak kaydedin.
Bu mesajdan alıntı yap

birkancan

Alt 08-10-2011 #4
ilginiz çin tşk ederim arkadaşlar fakat bu kadar exstra program gerek var mı ???
benim corelin dışında kullandığım bir kartvizit tasarım programında tek bir tuşa basmayla çok güzel baskı önizlemsi yapıyor ve jpeg olark istediğin yere kayıt ediyor bence bunlkara gerek yok yani corelin içindede böyle bişey vardır ama nasıl yapılır ???
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2011 #5
ilginiz çin tşk ederim arkadaşlar fakat bu kadar exstra program gerek var mı ???
benim corelin dışında kullandığım bir kartvizit tasarım programında tek bir tuşa basmayla çok güzel baskı önizlemsi yapıyor ve jpeg olark istediğin yere kayıt ediyor bence bunlkara gerek yok yani corelin içindede böyle bişey vardır ama nasıl yapılır ???
Corel'i bilmiyorum açıkçası ayrıca extra program derken Acrobatı kastetidiyorsanız günümüz ofset ağırlıklı çalışanları için benim açımdan elzem bir programdır. Herşeyden önce "Output Preview" özelliği ile gözden kaçabilecek olası hataları görmek için birebirdir örneğin altını boşaltmanız gereken bir renk varsa ve bunu çalışmada atladıysanız bu özellik sayesinde sanki kağıda baskı yapılmış gibi önceden görmeniz mümkündür.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-10-2011 #6
baskı görünümü

baskı görünümü

Bahsettiğiniz bu tarz görünümler ise bunu Photoshopta siz yapabilir, veya yine photoshop'ta Action kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

birkancan

Alt 10-10-2011 #7
neyse bir şekild eyapacaz artık lginize tşk edeim ....
Bu mesajdan alıntı yap
beyhanballi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyhanballi

Grafiker / Ankara

Alt 13-10-2011 #8
corel de File Export dan direk jpege dönüştürebilrsinz baskı görünümü
Bu mesajdan alıntı yap