Baskı makinaları ve ürünleri hakkında acil yardım

Baskı - Baskı makinaları ve ürünleri hakkında acil yardım ...

Alt 30-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.ben bir reklam promosyon firması sahibiyim.sektördede çok yeniyim ve bilgisizim açıkçası.tişört,şapka,kupa ve bunun gibi birçok ürüne baskı yapan internette herkesin ulaşabileceği adı MULTİ COMBO Sıcak Kupa, Tabak, Şapka, Tekstil Transfer Baskı Presi olan bir cihaz var.fakat bununla nasıl iş yapılır.sadece yazıcıdanmı çıktı alınarak yapılır,dışarıdan alınan hazır baskılarda varmış onlarlamı yapılır.dışarıdan alınanmı,yazıcıdan çıkanmı daha kaliteli ve kalıcı baskı olur?bu ürünler ile adetli iş alabilirmiyim.makinayı alsam iyi bir iş yaparmıyım.verdiğim paraya değermi?siz değerli arkadaşlarımın desteğini ve bilgisini rica ediyorum.lütfen yardım edin bana.
:sweating::sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sarpobuz28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarpobuz28

Baskıcı / İstanbul

Alt 01-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba promosyon işlerinde yardımcı olurum bende serigraf işi yapıyom tarnsfer ve emprime baskısı ile uğraşıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
prompo333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prompo333

Grafiker / Mersin

Alt 04-12-2008 #3
Arkadaşım Transfer baskı adetli olmazsa sana sıkıntı yaratır. Tekli transfer baskılarda da çeşitli kağıtlar var beyaz için farklı renkli için farklııı bende bu işe girdim ama açmazları çok ulaşırsan bana yardımcı olurum ):
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-12-2008 #4
Adetli derken seri baskıdanmı söz ediyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
bebeto144 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bebeto144

Grafiker / İstanbul

Dosya19

mrb

Alt 16-09-2010 #5
mrb. transfer baskı sizin yapabileceğiniz 2 türden oluşur ilk önce ona karar vermelisiniz 1.cisi lazer 2.cisi süblimasyon 2 sininde bir birlerinden farklı olmak üzere özellikleri olup avantajları ve dezavantajları olacak bunun için sizin istemiş olduğunuz avantajlar ne olmalı bence ilk önce ona karar vermelisiniz eğer onlarında neler olacağını merak ediyorsanız benim buraya sıralamamla bitiremem. ama yinede yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
transferbaskı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transferbaskı

Baskıcı / Konya

Alt 16-09-2010 #6
Arayın çöüzm noktasında size yardımcı olalı...İhtiyacınıza göre uygun makine ve ekipmanlarını size gerekli bilgi ve kataloglarla verelim....

transferbaskı
0 541 697 01 47
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil, baski, hakkinda, makinalari, urunleri, yardim