baskı makinası arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - baskı makinası arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar baskı makinası arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: spectra yada xaar 128 plus Fiyat: 5,000 & 7.000 Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: spectra yada xaar ...

nurdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurdijital

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

baskı makinası arıyorum

Marka / Model: spectra yada xaar 128 plus

Fiyat: 5,000 & 7.000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: spectra yada xaar 128 plus kafa kullanan faal durumda olan ve istanbul çevre illerinde bulunan makinalarla ilgileniyorum gelip görebilirim fiyatları çok uçuk olmayan acil ihtiyaçtan satan arkadaşlar bana ulaşabileceğim bir iletişim bilgisi brakırsa döneceğim temiz olanlar tercihte önceliklidir

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

baskı makinası arıyorum - Türkiye Genelibaskı makinası arıyorum - Türkiye Genelibaskı makinası arıyorum - Türkiye Genelibaskı makinası arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..