BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul

İş Veren İlanları - BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: BASKI MAKİNESİNDEN ANLAYAN,VERİLEN İŞİ SORUNSUZ ...

Die isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Die

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: BASKI MAKİNESİNDEN ANLAYAN,VERİLEN İŞİ SORUNSUZ BASABİLECEK...

E-posta:

Telefon: 0532 254 69 50
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul - BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul ya da BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul | BASKI MAKİNESİ OPERATÖRÜ - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bynemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynemo

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2011 #3
8 yıl grafikerlik yapmaktayım çeşitli sektörde grafiker olarak çalıştım
fotoğraf üzerine 2 yıl
reklam üzerine 2 yıl
reklam - dijital baskı oparatörü & tabela üzerine 3 yıl
cam fabrikasında şimdi duşakabin cam desenleri için çizim & tasarım üzerine 1yıl

deneyime sahibim

kullandığım programlar

corel draw serileri
photoshop serileri
freehand serileri

extra olarak bir çok program kullanıyorum ama corel, photoshop, freehand çok iyi
diğer programları kısmen kullanıyorum benim tasarımlarımda bana yardımcı olabilecek kadar.

Mehmet EKİCİ

0541 355 58 10
bynemo isimli Üye şuanda online konumundadır bynemo isimli üyenin yazdığı bu Mesajı değerlendirin. Mesajı Moderatöre bildir Bu mesajdan alıntı yap
Bu mesajdan alıntı yap
OptimumPrint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OptimumPrint(41)

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 27-08-2011 #4
Vallaha Almanyadayim 8 Renkli Haydelberg Makinam 2 renkli Heidelberg Makinam var bunlari birakip nasil geleyim anca tatilde !
Bu mesajdan alıntı yap