Baskı ? Mürekkep?

Baskı - Baskı ? Mürekkep? ...

Baskı ? Mürekkep?
Abdullahhate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullahhate

Grafiker / İstanbul

Baskı ? Mürekkep?

Alt 02-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar forumu çok dolaşmama rağmen tam olarak ilgili başlık bulamadım o yüzden konuyu buraya açtım. Benim için çok önemli bu 3 şeyi öğrenmem.:angel:

1. Photoshopta çizdiğim bir görseli bir t-shirt üzerine nasıl basarım (evde pc ortamında, dandik olmayacak şekilde):sadsmile:

2. T-shirt, kot vb. üzünler üzerinden çıkmayacak bir çizim aracı (mürekkep vb) varmıdır bildiğiniz? yani çizdiğimde çıkmayacak yada çoook uzun süre dayanacak...:sadsmile:

3. Boyama işlemini yaptıgımda kumaş vb maddelerden çıkmayacak renkli boyalar mevcut mudur?:sadsmile:

Yardımcı olursanız çok sevinirim çünki bu konuda pek bilgim yok. Herkese teşekkürler.:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım evde yapabileceiğin yöntem görseli bir yazıcıdan taransfer kağıdı ile çıktısını al ve transfer kağıtlardan kumaşa nasıl aktarabileceğin konusunda googleden faydalan ama benim tafsiyem çıktıyı al ve bir emprime baskı yapan atolyeye git orada büyük press makinaları var hem ömürlük Baskı ?  Mürekkep? olmuş olur aynen istediğin gibi yani... Hem orada bu işin tekniğinide öğrenmiş olursun...
Ununtmadan transfer kağıdına yazdırırkende özel bir mürekkep kullanılıyor sanırım şuan hatırımda değil...
Bu mesajdan alıntı yap
transferbaskı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transferbaskı

Baskıcı / Konya

Alt 02-05-2010 #3
Bu konularda teknik destek sağlayabilirim. Bizimle özelden irtibata geçerseniz yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
ich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ich

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 30-03-2012 #4
Bu konularda teknik destek sağlayabilirim. Bizimle özelden irtibata geçerseniz yardımcı olabilirim.
ustama bana bu konuda yardimci olabilirmisin? ben bu konuda yeniyim elimde Heat Press makina var. yeni üye oldugum icin size özelden mesaj yazamiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
transferreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transferreklam

Baskıcı / Konya

Alt 01-05-2012 #5
Gerekli yardım yapabilmemiz için bize lütfen ulaşınız...

TRANSFER REKLAM - BEYŞEHİR
Bu mesajdan alıntı yap