Baskı Öncesi Hazırlık ACİLL

İş Veren İlanları - Baskı Öncesi Hazırlık ACİLL Sponsorlu Bağlantılar ctp ve film atolyemizde çalışmak üzere baskı öncesi hazırlık yapan yani gelen işleri pdf ve montaj yapabilen elemana ihtiyac vardır...

zodiaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zodiaq

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ctp ve film atolyemizde çalışmak üzere baskı öncesi hazırlık yapan yani gelen işleri pdf ve montaj yapabilen elemana ihtiyac vardır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Baskı Öncesi Hazırlık ACİLL veya Baskı Öncesi Hazırlık ACİLLsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gurolozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurolozturk

Grafiker / İstanbul

Renk ayrım, film, grafik

Alt 10-01-2011 #3
0554 445 15 88 iletişim adresiniz var mı?
Bu mesajdan alıntı yap