Baskı Öncesi Hazırlıkta Çalışacak Mac Operatörü Aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Baskı Öncesi Hazırlıkta Çalışacak Mac Operatörü Aranıyor. ...

kgedikli81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kgedikli81

Matbaacı / İstanbul

Dosya19

Alt 21-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

FİRMA:...............IMAK Ofset
ÇALIŞMA ŞEKLİ:..Tam zamanlı
ÖZELLİKLER:.......InDesign, Photoshop, Illustrator, AkrobatPro, FeeHand ve DynaStrip programlarına hakim Mac operatörü
İŞİN MAHİYETİ:....Baskı öncesi hazırlık.
İLETİŞİM:............ ********* *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Baskı Öncesi Hazırlıkta Çalışacak Mac Operatörü Aranıyor. veya Baskı Öncesi Hazırlıkta Çalışacak Mac Operatörü Aranıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..