Baskı Operatörü / Grafiker aranıyor...

Sonuçlanan İlanlar - Baskı Operatörü / Grafiker aranıyor... Sponsorlu Bağlantılar Firmamız bünyesinde çalışacak deneyimli Baskı operatörü veya grafiker aranıyor.. Aranılan Nitelikler * Photoshop,Coreldraw ve autocad programlarına hakim ( baskı alabilecek düzeyde) * Bilgisayara yazılımsal ( montaj programları v.b) ...

bloodlove87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bloodlove87

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 26-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamız bünyesinde çalışacak deneyimli Baskı operatörü veya grafiker aranıyor..

Aranılan Nitelikler

* Photoshop,Coreldraw ve autocad programlarına hakim ( baskı alabilecek düzeyde)
* Bilgisayara yazılımsal ( montaj programları v.b) ve donanımsal ( bilgisayarların ve ağ sisteminin basit sorunlarını gidermede ) yönlerinde bilgi sahibi.

iletişim : *********
Tel : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

graphic_ahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphic_ahmet

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2010 #3
Selamun Aleyküm ,
Yaşım 20
Dijital Baskı Merkezinde Baskı Operatörlüğü ve Grafikerlik Tecrübem Var.
Corel : İyi
Photoshop : İyi
Frehand : Orta (Eğitimini Alıyorum)
İllustratör : Başlangıç

Sağlam Bir Yerde Çalışarak Kendimi Grafikerlik" te Yetiştirmek istiyorum.
Matbaa Tercihimdir...
********* ********* İst.
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 26-07-2010 #4
Gerekli bilgiler adresinize gönderilmiştir.İLginize şimdiden teşekkür ederim...