Baskı Operatörü & Grafiker - Bursa

İş Arayan İlanları - Baskı Operatörü & Grafiker - Bursa ...

furkankara1992 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkankara1992

Grafiker / Bursa

Alt 15-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Baskı Operatörü & Grafiker

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: photoshop iyi derece
corel iyi derece
3ds max iyi derece

İş deneyimi ve içeriği: 2012 kastamonu m.y.o grafik tasarım mezunuyum ve mezun olduğumdan beri reklamcılık sektöründe
UV baskı makinası
çeşitli plotterler
çeşitli iç mekan ve dışmekan baskı makinaları kullandım
ayrıca lazer cnc ve cnc router aktif olarak kullandım
ve her türlü tabela uygulama ve montajından anlarım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 4 yıl reklam sektörü deneyimim vardır tabela, baskı makinaları ve kesim makinaları kullanabilirm 3ds max iyi derece biliyorum .

E-posta:

Telefon: 0537 913 15 63
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Baskı Operatörü & Grafiker - BursaBaskı Operatörü & Grafiker - BursaBaskı Operatörü & Grafiker - BursaBaskı Operatörü & Grafiker - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap