Baskı Operatörü - İzmir

İş Veren İlanları - Baskı Operatörü - İzmir ...

Baskı Operatörü - İzmir
Akkaya35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Akkaya35

Grafiker / İzmir

Baskı Operatörü - İzmir

Alt 05-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Baskı Operatörü

Program/Seviye: Corel Draw ve PhotoShop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam firmamızda dijital baskı makinasını kullanacak operatör alınacaktır. Deneyimli olması tercih sebebidir. Mesleğe ilgi duyanlara konusunda eğitim verilecektir.

E-posta:

Telefon: 0232 453 64 32
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Baskı Operatörü - İzmir - Baskı Operatörü - İzmir ya da Baskı Operatörü - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Baskı Operatörü - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Baskı Operatörü - İzmir | Baskı Operatörü - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap