BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: 2011 Fiyat: 20 BİN LİRA Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: Ankara Gölbaşı'nda bulunan reklam ve ...

bayramturkmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayramturkmez

Baskıcı / Ankara

Alt 26-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ

Marka / Model: 2011

Fiyat: 20 BİN LİRA

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Ankara Gölbaşı'nda bulunan reklam ve tanıtım hizmetleri işyeri devredilecektir..

makina olarak; sublimasyon baskı malzemeleri,

33-38 baskı ÖTS çıkışlı

kupa baskı (öts çıkışlı (ikiside ABD malı) garantili

şapka baskı

tabak baskı

metal kesim aleti

metal kenar kesim aleti

çeşitli yan ürünler

epson d120 yazıcı

buton baskı makinası ve kalıpları

lazer renkli (A3) yazıcı, plotter, 2 bilgisayar,

roland camm1 plotter (garantisi devam ediyor)

OKİ 9650..renkli lazer garantisi devam ediyor, tonerler yarım

reklam malzemeleri vb. aklıma gelmeyen ürünler vs.

işyerimiz halen faal durumda olup, yoğun işlerimizden dolayı devreceğiz. Gölbaşı nda üretim yapan tek firmadır. Bu işlerden anlayan arkadaş olursa para kazanabilir. Biz bu işi amatörce yapıyoruz esas işimiz yerel gazetecilik. bu konularda destekte veririz. işyeri olduğu gibi devredilecektir. Merkezi yerdedir

E-posta:

Telefon: 0535 567 30 77
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli - BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli ya da BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli | BASKI-REKLAM-İLAN TANITIM ÜRÜNLERİ İŞYERİ MALZEMELERİ - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap