baskı renkleri acil yardım!!!

Temel Tasarım İlkeleri - baskı renkleri acil yardım!!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, İllustratorde normal olarak bir çalışma yaptım ve kenarlıklarını gri renk yaptım fakat baskı siyah beyaz olacağı için çerçevelerinde siyah tram olması gerekiyor. ama matba bunun 4 ...

jeshua isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jeshua

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

İllustratorde normal olarak bir çalışma yaptım ve kenarlıklarını gri renk yaptım fakat baskı siyah beyaz olacağı için çerçevelerinde siyah tram olması gerekiyor. ama matba bunun 4 renge girdiğini söylüyor be çalışmayı siyah beyaz yapmam gerektiğini söylüyor, çalışmayı siyah beyaza nasıl çeviririm?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanı eklermisin?
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #3
Muhtemelen kullandığın gri renk CMYK karışımından elde edilmiş.. Gri tonu Sadece K (Black) rengi ile oluşturmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap

jeshua

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #4
baskı renkleri acil yardım!!! arkadaşlar bu olacak, keanrdaki motifler gri tonlamalı ama, ayrı ayrı klişe değil, tek klişede çıkması gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2012 #5
Yapman gereken beyaz ok (kısayolu A) ile kenardaki desenlerden birine tıkla Sonra select > same color ile çalışmandaki aynı renk değerlerinin açıldığı color paletinden tek renge düş. Olsun bitsin?
Bu mesajdan alıntı yap

jeshua

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #6
baskı renkleri acil yardım!!! bu şekilde mi olacaktır sağ üstte color paletine bakarsanız sevinirim baskı renkleri acil yardım!!! kusura bakmayın ilk kez siyah beyaz baskı işi yaptığım için bilemedim ben onu baskı renkleri acil yardım!!!
Bu mesajdan alıntı yap

jeshua

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #7
tamamdır arkadaşlar hallettim sanki, teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #8
Şu an kullandığın Color paletin RGB, onu CMYK veya en Grayscale yapıp rengi öyle oluşturmalısın
Bu mesajdan alıntı yap

jeshua

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #9
baskı renkleri acil yardım!!!aynen dediğin gibi yaptım dostum, color paletinde CMYK değil sadece K kaldı, yazıları %100 yapıp kenar çerçeveleri %50 yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap