baskıda, çıkmaması gereken temizlenmiş arka plan çıkıyor yardım

Illustrator - baskıda, çıkmaması gereken temizlenmiş arka plan çıkıyor yardım ...

greenyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar
bana haszır gelen bir reklam sayfasındaki, arka planı temizlenmiş bulunan firma logosunun arkasında, logo ebatı kadar bir beyaz zemin görünüyor. normal de görünmüyor baskıda çıkıyor.
nasıl hallede bilirm.
çalışmayı ai de açtığımda link soruyor resimler kayboluyor pdf de sorunun halletmem mümkünmü?
acill yardımınıza ihtiyacım var baskıda, çıkmaması gereken temizlenmiş arka plan çıkıyor yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilen yok mu ???? baskıda, çıkmaması gereken temizlenmiş arka plan çıkıyor yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Gioloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gioloji

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-04-2016 #3
Background rengini diyorsun herhalde. Transparan olması lazım ama olmuyor değil mi? Aynı sorundan muzdaribim. Kestim, sildim, bıçakladım yine kaybedemiyorum o beyazlığı.
Bu mesajdan alıntı yap
GRFKRGRKN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRFKRGRKN

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2016 #4
illustrator'da, file menüsünden place komutu ile, sıkıntı çıkaran pdf belgesini sayfana çağır... çağırırken çıkan panelde "link" seçili olsun... sonra bu belgeyi seçerek, object menüsünden, flatten transparancy komutunu ver... gelen paneli direk okeyle... pdf belgesi vektörele dönecektir... ondan sonra logoyu seçip multiplay yap veya transparan...
Bu mesajdan alıntı yap

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2016 #5
hayır arkadaşlar sorun yalnış anlaşıldı sanırım bır logo var jpg arkası dekupe edilmiş temizlenmiş.
normalde bır reklam sayfasında kullanılmış kırmızı zemin üzerine.
pdf te temizlenmiş görünüyor. sıkıntı yok.
ama baskıya girdiğinde, sadece o dekupe edilmiş logonun arkasına beyaz bir zemin atıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 27-04-2016 #6
çıkmaması gerekir dosyayı paylaşabilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap