Baskıda Tıkanma problemi ACIL !

Dijital makineler - Baskıda Tıkanma problemi ACIL ! Sponsorlu Bağlantılar Efenim selamlar. Sabah sabah sinir sistemimi ishal eden kafa tıkanma problemi sebebiyle aranızdayım.Yahu üstadlarım bana bir çare . Kafayı yeme raddesine geldim ama bizim hantal tık demiyo. Süpürgeyle ...

emredlgr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emredlgr

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Efenim selamlar.

Sabah sabah sinir sistemimi ishal eden kafa tıkanma problemi sebebiyle aranızdayım.Yahu üstadlarım bana bir çare Baskıda Tıkanma problemi ACIL ! .

Kafayı yeme raddesine geldim ama bizim hantal tık demiyo. Süpürgeyle çektim solvent bastım yaani azizim yemedigim halt kalmadı yine icraat yok.

Ama ilk olarak makinayı aldıgımızda verilen ZYİNK marka boyayı PW marka boya ile değiştirdik.Ve randumanlı baskı alabiliyorduk.Makina ismi ve modeli : ZY - 7216 xaar 128 4 renk 16 kafa

Bakın bir checkbar resmi koyıyim siz karar verin.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SanaLisyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SanaLisyan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / İstanbul

Alt 05-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım Ateşleme Voltajınıda Ayarlamalısın ?
Bu mesajdan alıntı yap
eso1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eso1(28)

Baskıcı / Konya

Alt 05-04-2008 #3
boyanın kalınlığıyla alakalı olabilir orjinal boyasını kullan
Bu mesajdan alıntı yap
BABAYORGUN51 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BABAYORGUN51

Baskıcı / Niğde

Alt 06-05-2008 #4
Bence Kafalarda Sorunvar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-05-2008 #5
Senİn Makİnenİn Kafa YanliŞ Boya KullandiĞin İÇİn Bozuk Atiyo
Bu mesajdan alıntı yap
ustamay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ustamay

Baskıcı / İzmir

Alt 07-05-2008 #6
boyaların kafalar ile uyumu önemli makinanı tam bilmiyorum ama nozullarda kaymalar var
makinanın temizlik solventini pir peçeteye dök ve kafalara yapıştırıp 10 dakika bekle
kafalarda tıkanıklık olursa bir zaman sonra kurutucuların ısısından kapalı delikler pişme yapar o zamanda baskıda problem yaşarsın ama senin horzintal ayar olarak bildiğim ayar bozuk bunuda sadece servis yapıyor sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
tahsinkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tahsinkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2008 #7
gördüğüm kadarıyla boya sıkıntısı var nozleler gitmiş bazı firmalar 128 kafa ama kaç dpi 360 mı 720 mi 720 kafaya veriyolar 360 dpi lik boya gözlemlediğim kadarıyla şuan iyi ***üren boyalar arasında ben kafaya zarar vermeyen permanent i tavsiye ederim kafalara fazla zarar vermiyor kolay tıkanmıyor ve sentetik yani kafayı bırak birgün ertesi gün bas solventi açılsın prodijitalın boyasına gelince flink sanırım mavide sıkıntı yaşanıyor genelde vede siyah bazı makina modellerine sabit voltajlar girilmiş boyaların bazıları yüksek voltaj isyiyor bunu veremeyince diyoruzki boya kötü her boya farklı voltajlarda verimli oluyor Baskıda Tıkanma problemi ACIL !
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-05-2008 #8
Makine broşüründeki bilgiler ile satılan makinenin özelliklerinin örtüştüğü makineler kullanmanızı tavsiye ederim. Xaar değilde teknolojiyi biraz daha yakından takip etmekte fayda var. Zaman artık Seiko ve Epson un bence
Bu mesajdan alıntı yap
salihh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salihh

Baskıcı / Sivas

Alt 15-05-2008 #9
sikazi card değiş kardeş beni dinle sen
Bu mesajdan alıntı yap
hikmet80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hikmet80

Baskıcı / Muğla

Alt 21-05-2008 #10
abı senı sorun boya ve kavaların voltajı voltas yerelı gelmıdıgı ıcınde dagıtma yapıyordur veya yuksekrı voltajlar bu yuzdende doz seklınde dagıtıyordur sen öncelıkle voltajlara ve kalıbılasyn ayarlarına bak tamam eger oda olmadı boyayı degıstır abı ok saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acil, baskda, baskıda, problemi, tkanma, tıkanma